ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תיקון החלקה יפנית

 
 
 
 
נשים רבות שעוברות החלקה יפנית במכונים ומספרות אשר אינם מקצועיים, סובלות לצערן משיער פגום, לאחר שהוא עבר טיפול שאיננו זהיר בחומרים כימיים. מכאן, יש לא מעט נשים אשר תוהות האם הן יכולות לעבור טיפול של תיקון החלקה יפנית, וכך בעצם לעבור את ההחלקה מחדש, ולזכות במראה של שיער רך, בריא ויפה, ולכסות על פגעי הטיפול הקודם. אין ספק, שהטיפול הנ"ל דורש מיומנות גבוהה במיוחד - אולם הוא בהחלט אפשרי!

כל המידע על תיקון החלקה יפנית


מדוע כדאי לתקן? - מומלץ לבצע תיקון החלקה יפנית, שכן במידה וההחלקה הקודמת איננה טובה או שהיא נהרסה לאחר זמן קצר, השיער נמצא במעין מצב ביניים שאיננו מחמיא לו. התיקון של ההחלקה, מאפשר להשתמש בבסיס של ההחלקה הקודמת, גם אם איננה תקינה לחלוטין - ועליה אפשר ליצור אתה החלקה המוצלחת, ובכך להפוך את מצב הביניים למצב של החלקה מושלמת.

שימוש בחומר המתאים - בכדי לבצע תיקון החלקה יפנית, חובה לפנות למעצב שיער, אשר יש לו ניסיון בתחום, ויודע בדיוק באיזה חומר עליו להשתמש. מרבית ההחלקות הבעייתיות, מקורן בספרים ומעצבי שיער שפשוט לא התאימו את חומר ההחלקה המתאים לשיער של הלקוחה - כאשר יש חומרי החלקה שונים שיכולים להתאים לנשים עם שיער יבש, עם שיער צבוע, עם שיער רגיל, וכיו"ב. מעצב שיער שמבצע את התיקון, יבחר כמובן את החומר המתאים במדויק, שלוקח בחשבון גם את ההחלקה הקודמת.
 
 
 
תיקון החלקה יפנית
 
  • חיזוק חדש של שורש השיער - אולי התהליך העדין ביותר בטיפול של תיקון החלקה יפנית, הוא התהליך של תיקון שורש השיער. מדובר על תהליך שדורש לא מעט מומחיות, שכן אפשר ששורש השיער כבר ניזוק מהטיפול הקודם של ההחלקה, ולכן כעת יש לשים לב שהחומרים שבהם נשתמש, יהיו חומרים שיזינו את השיער היטב עד לשורשיו.
 
 
 

תיקון החלקה יפנית אצל מעצב שיער מקצועי


זקוקה לתיקון דחוף של השיער שלך לאחר שעבר החלקה? ארז ישראלי הוא מעצב שיער ברמה גבוהה במיוחד, שיוכל לתקן גם את ההחלקה היפנית הקודמת שעברת, ולאפשר לך ליהנות משיער חלק ונעים, עם טיפול מעולה של החלקה מקצועית.

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il