ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בחירת תוספות שיער

 

תוספות שיער - בעד ונגד


תוספות שיער הן אפשרות רלוונטית ביותר עבור מי שמעוניינת להאריך ולהעשיר את מראה השיער שלה, וכדאי להבין האם מדובר בפתרון רלוונטי עבורך או לא. כעת, נכיר את הצדדים החיוביים והשליליים לאפשרות זו.

ראשית, נבין את הצורך שמוביל נשים רבות לבחור באפשרות של תוספות שיער
מראה השיער הוא חלקקריטי ומהותי מאין כמותו בכל מה שנוגע למראה החיצוני של כל אישה. כל אחת רוצה שהשיער שלה ייראה כמה שיותר טוב לאורך כמה שיותר זמן, אך ישנם לא מעט מקרים בהם המצב הזה לא מגיע מעצמו, ויש צורך בתוספת לשיער הטבעי שתאפשר ליהנות ממראה איכותי ברמה הגבוהה ביותר. כעת, ננסה להבין האם הפתרון של תוספות שיער הוא פתרון רלוונטי עבורך, בהתאם ליתרונות ולחסרונות של פתרון זה – שהוא למעשה הוספה בהלחמה או בסיכה של תוספות לשיער הטבעי.

בעד ונגד תוספות שיער– ומה שצריך לדעת על בחירה נכונה של תוספות שיער

  • בעד – כשתוספות שיער הן איכותיות, אין פתרון איכותי יותר להעשרה של מראה השיער והארכה שלו. תוספות שיער איכותיות, כמו תוספות שיער היירדרימס לדוגמה, הן תוספות שיכולות להתאים לכל סגנוןו לכל צבע שיער ולהעניק מראה טבעי מחד, בהשקעה מינימלית מאידך. תוספות שיער היירדרימס הן דוגמה טובה מאוד למצב בו תוספות שיער הן פתרון מומלץ עבור השיער שלך, יהא הצורך בתוספת באשר יהיה.


  • נגד – מצב בו תוספות שיער הן פתרון פחות איכותי ומתאים הוא מצב בו תוספות השיער פשוט לא מתאימות לסגנוןו לצבע השיער שלך. במצב כזה, תוספת השיער לא תעשיר את מראה השיער שלך אלא תגרום למצב כלאיים בו התוספת נראית לא טבעית באופן בולט, והדבר מעיב באופן משמעותי עלהמראה החיצוני שלך ככלל.

כשבוחרים בתוספות שיער איכותיות, אפשר ליהנות ממראה שיער ברמה הגבוהה ביותר


ההפרש בין תוספת שיער איכותית לאחת שאינה איכותית הוא גדול מאוד, והדבר רק ממחיש שאם ברצונכן להשקיע בתוספת שיער, עליכן להקפיד לפנות למעצבי שיער ברמה הגבוהה ביותר ולבחור בתוספות שיער מקצועיות ואיכותיות שמתאימות לסגנון השיער שלכן ולצבעו.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il