ארז ישראלי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3257428
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תוספות שיער

 
 
 
 
 
 
 
השיער שלך דליל וחסר ברק? בא לך שיער שופע? ארז ישראלי יכול להפוך את המראה השגרתי שלך לתסרוקת מדהימה, כמו של כוכבת הוליוודית. כל אישה ונערה בישראל יכולות, בתוך כמה שעות, לשדרג את מראה השיער שלה בפרט, והמראה הכללי שלה בכלל באמצעות תוספות שיער!
 

למי מתאים תוספות שיער?

 
תוספות שיער הן פתרון מעולה למי שסובלת משיער דליל והתקרחות ורוצה מראה מלא ובריא, וגם למי שיש שיער קצר ומתחשק לה שיער ארוך, מבלי להמתין זמן רב עד שיצמח לאורך הרצוי, או כדי ליצור תסרוקת מרשימה לקראת אירוע משמעותי, כמו חתונה.
 

תוספות שיער בקליפס – פתרון זמני ומהיר

 
 
באמצעות חיבור פשוט של קליפסים, שיערך ייראה ארוך, בריא ומבריק, ויספק לך מראה זוהר שאי אפשר יהיה להתעלם ממנו. בסיום האירוע תוכלי לחזור הביתה, להוריד את ההארכה בקלות רבה, ולחזור במהירות למראה הטבעי.

בניגוד לתוספות שיער קבועות, שיטה זו פשוטה ולא דורשת ביקור ארוך במספרה. כמו כן, לא נעשה כלל שימוש בחומרים כימיים כלשהם כגון דבקים, ניתן לעשות בתוספות שיער אלו שימוש חוזר למשך תקופה ארוכה, והן בטוחות לכל סוגי השיער. אפילו ניתן לצבוע וגם לעשות פן או בייביליס ללא חשש. לכן, הן אידיאליות לשימוש עבור הופעה מרשימה באירוע חשוב.
 
 
 
תוספות שיער קליפסים
 
 
 
 

הארכת שיער

 
ישנן מספר שיטות להארכת שיער, כאשר לכל אחת מתאימה שיטה אחרת לפי סוג השיער ופקטורים נוספים שמעצב השיער לוקח בחשבון. הארכת שיער מתאימה עבור נשים בעלות שיער קצר במיוחד, פגום, שביר או דק ומתקבלת תוצאה של שיער בריא, מלא ומרשים.
 
 
הארכת שיער באמצעות הלחמה קרה מחברת את תוספת השיער באמצעות קפסולות המכילות קראטין לקצוות השיער, וללא חימום. הקראטין הוא החומר ממנו בנויה השערה ולכן משתלב מעולה עם תוספות השיער והשיער הטבעי. ההלחמה מתבצעת באמצעות מכשיר מיוחד, שבזמן החיבור נוגע רק בקפסולות ולא ישירות בשיער ולכן לא נוצר נזק לשיער הטבעי או פגיעה בקרקפת.

הארכת שיער באמצעות הלחמה חמה מיועדת לנשים שחפצות בהארכה ובמילוי השיער לתקופה ארוכה של לפחות חצי שנה. שיטה זו פחות מתאימה לבעלות שיער שביר ופגיע ויותר לנשים עם שיער מספיק בריא, שיוכל להחזיק את תוספות השיער.

בשיטה זו משתמשים במכשיר עדין ובקפסולה של קראטין כדי לחבר את התוספות לשיער הטבעי, באמצעות חום מבוקר שיוצא מן המכשיר. החום ממיס את הקראטין ומקבע את תוספת השיער, כך שהשיער נראה טבעי ואחיד. מאחר והקראטין הוא החומר ממנו בנויה השערה, הוא אינו מכביד כלל על השיער ואף מחייה ומזין אותו.
 
 
 

מילוי שיער

 
אנשים רבים סובלים מהתדלדלות השיער בגלל גנטיקה, גיל או מחלות מסוימות. התוצאה היא, בדרך כלל, התקרחות שמתחילה בחלקה הקדמי של הקרקפת, ושבחלק מהמקרים ממשיכה גם הלאה. אם בעבר לא היה הרבה מה לעשות בעניין, הרי שהיום אפשר לעשות מילוי שיער.
 
 
ארז ישראל מוסיף שיער איכותי, טבעי לגמרי, אל האזורים שבהם קיימים דלילות והתקרחויות. שיטת ההוספה תיבחר בהתאם למצב ולהעדפות האישיות שלך, תוך התחשבות בפרמטרים כמו משך הזמן שאת מעוניינת שהתוספת תחזיק, התקציב שלך ועוד.
 

תוספות שיער היירדרימס

 
 
ארז ישראלי עובד עם חברת היירדרמיס, ענקית תוספות השיער הבינלאומית, ששמה הטוב הולך לפניה בזכות העיבוד העדין במיוחד הנעשה במהלך תהליך הייצור. החברה מייצרת מגוון אדיר של דגמי תוספות שיער במגוון צבעים, צורות ואורכים שונים. האיכות הגבוהה מבטיחה לך מראה טבעי במיוחד, בעל עמידות גבוהה - כל מה שאת צריכות למראה תוספת שיער טבעי מרשים ונפלא.
 
 
 
היירדרימס
 
 
 
 

בואי להגשים חלום!

 
ארז ישראלי בעל שנים של ניסיון בתחום תוספות השיער, ואת יכולה להיות בטוחה שהשיער שלך נמצא בידיים טובות. לארז ולצוות שלו חשוב שהתוצאה תהיה מעבר למצופה, ובו בזמן תהיה איכותית ותרגישי הכי טבעית שאפשר.
 
 
קבעי פגישת ניסיון עוד היום ונתאים לך תוספות שיער בדיוק עבורך: 072-3257428