ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שיער בריא

 
 
 

8 דרכים לשמור על שיער בריא

 
 
הרבה פעמים לקוחות שואלות אותי: "ארז, איך שומרים על שיער בריא? תוכל לתת לי טיפים?" אז במיוחד עבורן ועבור גולשות האתר, ליקטתי מספר עצות מועילות לשמירה על שיער בריא וחיוני.
 
1.סרקו את שיערכן רק כשצריך - סירוק השיער באמצעות "מסרק שיניים" עלול ליצור חיכוך מזיק שישפיע על מראה שיערכן. לכן מאוד חשוב להקפיד על שימוש במרכך בכל חפיפה ולהתאים אותו לסוג השיער. אם יש קשרים, עדיף להתיר אותם באמצעות מברשת עם שיניים שבה השיניים פחות צפופות.
 
2.הימנעו משימוש מוגזם במכשירי החלקה או סלסול ביתיים – שימוש מופרז במכשירי החלקה או סלסול על שיער לח או רטוב עלול לגרום לשיער שלכן להישבר ולגרום לו לנזק. רצוי להשתמש במייבשי שיער, בייביליס ומכשור דומה רק לאירועים מיוחדים.
 
3.השתמשי אך ורק במוצרי שיער המתאימים לך – כדי לשמור על שיער בריא חשוב מאוד להתאים את השמפו והקונדישנר לסוג השיער שלכן. אם אתן לא בטוחות מהו, כדאי לך להתייעץ עם מעצב שיער מקצועי. חשוב להדגיש גם ששאריות של מוצרי שיער, מזג אוויר, תספורת חדשה ופרמטרים שונים נוספים יכולים להשפיע על השיער שלך, ואז יש לשנות את תכשירי השיער הקבועים באחרים.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שיער בריא
 
 
 
4.הבהירו את שיערכן רק באמצעות חומרים המיועדים לשם כך – שמן תינוקות, שמן זית, שמן שיזוף ומיץ לימון הם מוצרים שונים שנשים רבות עושות בהן שימוש על מנת להבהיר את שיערן. למעשה שיטות אלה עשויות לפגוע בשיער, לייבש אותו ולפעמים אפילו לגרום לו לנזק בלתי הפיך. השתמשו אך ורק בחומרים המיועדים במיוחד למטרה זו.
 
5.השתמשו בכובע ים – חיכוך השיער במי ים או בריכה, עשוי לפגוע בשכבה החיצונית של השערה ולגרום לקצוות מפוצלים ולנזקים שונים נוספים. אז אל תתפדחו וחבשו כובע ים.
 
 
6.הקפידו על תזונה מאוזנת – אם אתן חובבות ג'אנק-פוד מושבעות, והשיער שלכן אינו נראה במיטבו, הגיעו הזמן להקפיד יותר על תזונה נכונה. ויתור על פיצות, המבורגרים, פאסט-פוד ומאכלים שמנוניים נוספים יכול לשפר באופן ניכר את מצב שיערכן.
 
7.חפפו את שיערכן רק באמצעות מים פושרים -  מים חמים מדי אינם טובים לקרקפת, כיוון שהם מסירים את שכבת החלב הטבעית שמצפה אותה ושומרת על לחותה. מים פושרים הם האידיאל.
 
8.הקפידו על עיצוב שיער שאינו מתוח מדי – קוקו שמותח את כל השיער עלול לגרום לנשירה של השיער. כמו כן, שימוש בגומיות דקות, ובמיוחד גומיות משרדיות, עלול לתלוש את שיערכן. עדיף להשתמש בקליפסים ובאביזרי שיער ידידותיים יותר.
 


טיפים נוספים


צוות מעצב השיער ארז ישראלי ישמח לסייע לכן לשקם את שיערכן ולתת לכם טיפים נוספים שיעזרו לכן לשמור על שיער בריא ומלא ברק.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il