ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שיער ארוך

 
 
 
חולמת על שיער ארוך ומטופח? יש לך שאלות בנוגע לטיפוח של שיער ארוך? מעוניינת בתספורת אופנתית, שלא תפגע באורך השיער? את כל התשובות לכל השאלות תמצאי אצל ארז ישראלי!
 
 
אצלנו תמצאי את כל הדרוש לך:

  • מגוון מוצרי טיפוח לשיער ארוך
  • טיפים חשובים להארכת שיער
  • תספורות מיוחדות
  • תסרוקות מעוצבות לאירועים
  • ועוד
 

לייעוץ ולקביעת תורים התקשרי למספר
7548015 - 03
 
 
 
שיער ארוך
 
 
 

שיער ארוך כסמל הנשיות!

 
שיער ארוך הוא סמל הנשיות והאלגנטיות בכל התרבויות בעולם ובכל הזמנים. מרבית הנשים חולמות בכל גיל על שיער ארוך ומטופח, אך לעיתים קרובות סוג שיער בעייתי או מחסור בזמן מובילים אותן לבחור בתספורות קצרות. מספרתו של ארז ישראלי שמה לה למטרה לעזור לכל אישה לטפח ולהאריך את שערה בהתאם לרצון ולשאיפה שלה. אצלנו תמצאי מגוון רחב של מוצרי טיפוח מקצועיים, שמתאימים לכל סוגי השיער. המוצרים הללו יאפשרו לך ליהנות משיער יפה ובריא בכל אורך בו תבחרי.

מעבר לזאת, אנו מציידים את לקוחותינו בטיפים חשובים המקלים עליהן את הטיפוח היומיומי של השיער. בצורה זו, לקוחותינו יכולות ליהנות משיער ארוך ומטופח, שלא גוזל מהן זמן רב.
 

מעוניינת להאריך את שערך?

 
נשים רבות מאמינות שכדי להאריך שיער, יש להימנע מתספורות, ולהתרחק מספרים רחוק ככל האפשר. למעשה, תספורת נכונה יכולה דווקא להאיץ את תהליך הארכת השיער. הקצוות העייפים והמפוצלים מפריעים לשורשי השיער, ומכבידים עליהם ללא צורך. תספורת קלילה ורעננה תאפשר לשיער לחדש את עצמו בצורה מהירה יותר. מעבר לזאת, התספורת תעניק צורה מעניינת לשיער. במספרתו של ארז ישראלי תוכלי לקבל את התספורת הדרושה לך כדי להאיץ את קצב צמיחת השיער.

אנו מזמינים אותך לפנות אלינו בכל שאלה ובקשה שיש לך בנוגע לשיער ארוך.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il