ארז ישראלי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3257428
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עיצוב שיער

 
 
 
 
 
 
 
כשאת מחפשת איש מקצוע שיבצע עבורך עיצוב שיער, את מחפשת מעצב עם ניסיון, שיוכל להציע לך מספר אלטרנטיבות שיתאימו לך כמו כפפה ליד.

ארז ישראלי, מעצב מקצועי ומדופלם, עוסק בתחום למעלה מ-20 שנה וממשיך ללמוד כל העת, כדי להתאים לך את התספורת המושלמת ולספק לך שירות ברמה הגבוהה ביותר. התוצאה – מהרגע שאת מתיישבת על הכיסא בסלון השיער, את יודעת בוודאות שאת נמצאת בידיים הטובות ביותר.

ארז חי ונושם את עולם עיצוב השיער, ואין בכלל ספק שכשתצאי מהסלון עם תספורת חדשה שמתאימה בדיוק למבנה הפנים ולטעם האישי שלך, תיראי נהדר ותרגישי נפלא.
 

תסרוקות שיער

 
לאירוע חשוב תרצי תסרוקת מהודקת ומכובדת, כזאת שתבליט לך את תווי הפנים, תדגיש את כל מה שחשוב להדגיש ותשדר יופי והידור - כזו שנעשתה ביד אומן, כשכל שערה במקום המדויק, והמראה הכללי שונה ומשודרג כל כך ממראה היום-יום.

ארז ישראלי יעצב עבורך תספורת שתביא לך את כל המחמאות, ובצדק. הקפדה על עיצוב תסרוקת שמתאימה לתווי הפנים, ללבוש ולהופעה הכללית שלך היא הבסיס של ארז והצוות של המספרה, ואנחנו מבטיחים לך שאיש לא יפספס את השינוי וההשקעה במראה שלך.
 
 
 

תספורות

 
רוצה שינוי אמיתי במראה החיצוני שלך? מעוניינת בתספורת שתתאים ליומיום שלך, ותשקף את האופי הייחודי שלך? מעצב השיער ארז ישראלי מזמין אותך לחוויה מהנה בסלון שלו, במהלכה תעברי שינוי אמיתי וחיובי. בסלון של ארז ישראלי דואגים להתאים לך את התספורת שעונה לכל דרישותייך: שתהיה נוחות ביומיומן, שתתאים לסוג שיער, שתצמצם בעיות של נפח ודלילות שיער, וכמובן שתותאם למילה האחרונה בתחום האופנה.
 
 
לקביעת תור שיהיה שמור רק לך ויאפשר לך ליהנות משירות מקצועי ומיחס אישי, חייגי: 072-3257428