ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סוגי צבע לשיער

 
 
 
 

לשיער ראשה של האישה יש חשיבות רבה למראה ולהופעה שלה. שיער בריא ויפה הינו בעל נוכחות רבה ומוסיף רבות לתחושת הביטחון העצמי שלה. שיער יכול לשנות מראה של כל אישה בין לילה ונשים רבות אוהבות לעשות את השינוי הזה מפעם לפעם. עיצוב שיער יכול לשנות תדמית, להעניק מראה מבוגר, צעיר, מכובד ועוד. ניתן לקצר, להאריך, לסלסל, להחליק,לקלוע, וכמובן, לצבוע את השיער. יש מגוון רחב מאוד של צבעי שיער, ביניהם כאלו שפותחו עם טכנולוגיה מתקדמת תוך כדי שימוש בחומרי גלם איכותיים.

להלן מספר סוגי צבעים נפוצים ופופולאריים:

אינואה – ייחודו של צבע זה הוא בעובדה שהוא נטול אמוניה. הוא מבוסס על טכנולוגיית ODS  – שיטה שבה מחדירים צבע לשיער באמצעות שמן. התערובת מוחדרת לשיער בצורה הטובהביותר ומחזקת את שכבת המגן שלו. לצבע זה יש יתרונות רבים בכך שהוא מספק הגנה מושלמת לשיער שנשאר חלק ונעים למגע כמו לפני הצביעה. השיער מקבל ברק יוצא דופן וישתחושה נעימה בקרקפת. יש אפשרות להשתמש בו בסיטואציות שונות ללא הגבלה והוא יכוללכסות בצורה מושלמת שיער לבן.

לואוקולור – מבוסס על טכנולוגיה מהפכנית שעושה שימוש בשמן גלעיני ענבים שמזיניםאת השערה לעומקה. יתרונה של טכנולוגיה זאת בכך שהיא מעניקה אפקט מחזור אור,והתוצאה מבריקה וזוהרת. לואו קולור צובע את השיער באופן שמשאיר את השיער עם המראה הטבעי אבל עם הגוון החדש שלו. הצבע מאפשר לערוך שינויים בשיער במהירות ובצורה פשוטה תוך הקניית מראה זוהר.

מג'ירל -  צבע שמיוצר בטכנולוגיה מהפכנית ואשר מסוגל לכסות שיער לבן שעל הקרקפת בצורה מושלמת. בתוך התערובת ישנם מרכיבים המייצבים את השיער ואף מחזקים את השערה מבפנים ומבחוץ. ניתן לבחור במגוון רחב מאוד של גוונים והמראה הסופי ייראה מושלם. השימוש במג'ירל שומר על שיער בריא ומטופח עם מראה זוהר לאורך זמן. הצביעה נעשית בצורה אחידה ויפה.

מג'יקונטרסט – סדרת גוונים אשר יוצרת אפקטים ופסים על שיער צבוע ושיער כהה טבעי. ניתן לבצע את הגוונים בשתי צורות - עם חימום - אז התהליך אורך כ-25 דקות, וללא חימום, ואז הוא ארוך יותר ונמשך כ-35 דקות. התוצאה המתקבלת היא גוונים בוהקים ומושלמים. קיימת סדרה של  שישה גוונים שמעצימים את הגוון הרצוי. ניתן לערבב גוונים אלו עם גווני מג'ירל ומג'ירוז לקבלת גוונים אדומים נחושתיים.

צבע שיער אורגני -  צבע שיער זה אינו מבוסס עלאמוניה, חופשי מסיליקון, מאלכוהול ומחומרי צבע מלאכותיים. המרכיבים שבו כוללים תמציות טבעיות ומרכיבי טיפוח אורגניים. צבעים אלו שומרים על רכות השערה ומגנים עליהמפני קרני UV ונזקי חום וקור. הצביעה איכותית ויפה מאוד לעין.

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il