ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מוצרי שיער

 
 
 

מעוניינת לשמור על התסרוקת שלך? רוצה להיראות כאילו בכל בוקר יצאת ממספרה? עם שלל מוצרים לשיער שקיימים כיום בשוק תוכלי לעמוד במשימה ללא בעיה!
 

זקוקה להמלצה של מעצב שיער לטיפוח יומיומי של השיער? התקשרי למספר 5748015 - 03

 
להלן כמה מוצרים לשיער, שתפקידם לעזור לך בעיצוב השיער:
  • ג'ל לשיער – מוריד נפח ויוצר מראה שיער רטוב
  • סיליקון – מוריד נפח וכמעט שאינו מורגש על השיער
  • מוס – חיוני לעיצוב תסרוקות גבוהות
  • וקס – מסייע בהורדת נפח בשיער מאוד נפוח ומקורזל
  • לקה לשיער – עוזרת לקבע את התסרוקת

 
 

אילו מוצרים לשיער יעזרו לך להשיג מראה שיער חלק?


 
בכדי להגיע לשיער חלק, יש להשתמש במכשיר הפן. כדי להשלים את פעולת הפן, ולבטל תופעות כגון שערות קצרות שקופצות בצורה לא מסודרת, מומלץ להשתמש בסרום לשיער ובסיליקון. תחילה, יש למרוח את הסרום. הוא מגן על השיער מפני שריפה (כלומר מקטין את נזקי הפן), והוא גם מונע תופעה של שיערות קופצות. בנוסף, השימוש בסרום יקל משמעותית על סירוק השיער.
 

בסיום פעולת ההחלקה, כדאי להשתמש בטיפות סיליקון, שהופכות את השיער לכבד יותר, וכך מונעות ממנו להתנפח.

 

מעוניינת במוצרים לשיער שיחזקו את התסרוקת?

כדי לחזק את התסרוקת, ולמנוע ממנה להתפרק, מומלץ להשתמש בספריי לשיער. מוצר זה מקבע את השיער, ומונע ממנו תזוזות מיותרות. בנוסף, הוא מעניק ברק מיוחד לשיער.

כיצד תוכלי להשתלט על שיער נפוח ומקורזל?

אם יש לך שיער נפוח מאוד ומקורזל – אין זה אומר שאינך יכולה לפזר את השיער. יש מוצרים לשיער שיעזרו לך להפיק את המיטב ממה שנתן לך הטבע. וקס הינו תכשיר שעוזר בהורדת נפח מהשיער, ומתאים במיוחד לבעלות שיער מקורזל.

כיצד תשמרי על תספורת קצרה ומסודרת?

הג'ל הוא מוצר לשיער החיוני במיוחד לבעלות התספורות הקצרות. מוצר זה נמצא גם בשימוש נרחב אצל הגברים. אם קמת בבוקר, והשיער ממש לא מסתדר, מעט ג'ל יהפוך את השיער לידידותי יותר, וכך תוכלי לעצב אותו באופן הדרוש לך.


 
זקוקה למידע נוסף על מוצרים לשיער? את מוזמנת לפנות לצוות המקצועי של ארז ישראלי.

 
 

אבקה למילוי שיער


בדומה לעולם האיפור שבו יש קונסילר להסתרת פגמים, בעולם השיער יש קונסילר שהוא מעין אבקה שמשמש להסתרה של שיער דליל ומשמש עבור מילוי שיער. התכשיר מורכב מסיבי קרטין (חלבון שממנו עשויה השערה). החומר נצמד לשיער על ידי חשמל סטטי, מעבה את השיער ויוצר מראה שיער מלא יותר. מוצר זה מיועד עבור מי שרוצה להסתיר את השיער הדליל שעל ראשה. האבקה נצמדת לשיער קיים, לכן לא יעילה עבור אזורים קרחים לגמרי, אלא עבור אזורים דלילים בשיער. מתאימה מאד עבור נשים שעוברות התקרחות אנדרוגנית, דהיינו אינן מקריחות באזור ספציפי, אלא סובלות משיער דליל לאורך כל הראש. מחומר זה מתקבל מראה שיער מלא וטבעי לחלוטין. קיימים בשוק מספר חברות המייצרות את התכשיר, ולכן מומלץ להיוועץ במעצב שיער מקצועי בעל ניסיון.

 
לוריאל
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il