ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

למי מיועדת הארכת שיער?

 
 
 
 
הארכת שיער איננה המתנה בלי סוף לצמיחת שיער חדש. הכוונה במושג הארכת שיער היא לתוספת שיער לבעלות שיער קצר ובינוני באורכו לצרכים שונים ומגוונים. הארכת שיער אינה מיועדת רק לבעלות שיער מדולל או פגום או שיער שנהרס מסיבה כזו או אחרת. הארכת שיער מיועדת גם, ואולי בעיקר לנשים המעוניינות לשוות לשיערן מראה אופנתי בעיצובים מרהיבים.
 

לשנות את המראה בן רגע

 

בארצנו החמה רבות הן הנשים המסתפרות קצר בעונת הקיץ, או שהן מעוניינות במראה צעיר ושובב בכל עונות השנה. רבות מעצבות את שיערן לקארה מדורג או לשיער קוצים קצרצר וכדומה. אם גם אתן קיצרתן את השיער מכל מיני סיבות, אבל אתן מעוניינות לשנות את הסגנון בחזרה לארוך, הארכת שיער היא בדיוק הדבר עבורכן.

סיבה  נוספת ומאד נפוצה לעשות הארכת שיער, היא כאשר אתן מעוניינות לגדל את השיער שוב, וכל שלבי הביניים אינם ממש הולמים אתכן. גם במקרים אלה תהיה הארכת שיער מתאימה לזמן הנדרש עד להגעת השיער לאורך הרצוי מבחינתכן, וכאשר זה קורה ניתן להסיר את הארכת השיער בקלות מכיוון שפעולת הארכת שיער איננה פוגעת בשורשי השיער כלל.

 

הדרך והמראה של הארכת שיער

 
 
 
הארכת שיער
 
 
 

השיטות הקיימות להארכת שיער עושות שימוש בטכניקות שלא פוגעות או הורסות את השיער הטבעי, נשים שעשו הארכת שיער מספרות, כי הן אינן מרגישות בהבדל בין השיער הטבעי לשיער המוסף, וכי ההגשה הינה טבעית לחלוטין.

לפני תוספת והארכת שיער יש לשים לב גם לדברים הבאים:

  • צבע – אם ברצונך לצבוע את הארכת השיער מדי פעם עלייך לומר זאת למעצב, על מנת שיתאים את הארכת השיער לגוון שבו תרצי לצבוע את השיער, כדי שיוכל לעמוד בצביעה הרצוייה בעתיד.

  • מעצב מומחה – לפני שאת מחליטה על מעצב שיער שיבצע עבורך את הארכת השיער עלייך לברר אודותיו, האם הוא בעל נסיון בתחום ספציפי שזה, מכיוון שלא כל מעצב או מעצבת שיער מומחים בכך שעברו הכשרה מקצועית ייעודית לשם כך.

  • התאמה מלאה – במקומות מנוסים בתחום הארכת שיער תוכלי לקבל התאמה מושלמת לסוג גוון השיער הטבעי שלך ובהתאמה למבנה פנייך.

ארז ישראלי הוא מעצב שיער עם נסיון של למעלה מעשרים שנות עיצוב והארכת שיער. בסלון העיצוב של ארז ישראלי תוכלי ליהנות מהארכת שיער בדרך שלך ובהתאמה מושלמת לפנייך.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il