ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

לכלה

 
 
 
 
את עומדת להינשא בקרוב? מזל טוב! 

ארז ישראלי מזמין אותך ליהנות מעיצוב שיער ומאיפור מקצועי שיותאמו לך באופן אישי. 
מה אני מציע?
 

 

רוצה לשמוע פרטים נוספים? תתקשרי אליי לטלפון 5748015 - 03

 

להרגיש טוב, להרגיש בנוח

 
כשאני עובד עם כלה, חשוב לי בראש ובראשונה לאפשר לה להרגיש בנוח ביום חתונתה. מסיבה זו, כשאני עוזר לך, כלה יקרה, לבחור את סגנון האיפור ואת התסרוקת, אני דואג להכיר אותך – אילו תסרוקות נוחות לך יותר, איך את נוהגת להתאפר ואיך את מרגישה עם איפור ועוד. מעבר לזאת, חשוב לי לשמוע על עיצוב השמלה, על הנעליים ואפילו על זר הפרחים שילווה אותך ביום הגדול. אחרי שנכיר קצת יותר מקרוב, אוכל להמליץ לך על תסרוקות וסגנונות איפור שיתאימו לך בצורה הטובה ביותר, וישלימו את המראה שלך בצורה הרמונית. אני מאמין כי התאמה טובה של כל פרט במראה שלך יאפשרו לך להשיג את המראה שאותו את מחפשת.
 
 
 
לכלה
 
 
 

חוויה שהיא מעבר לאיפור ועיצוב שיער

 
ההכנות לחתונה הן לא רק עניין טכני, אלא חוויה שלמה, ואני דואג להעצים אותה, ולאפשר לכלה ליהנות מכל רגע. האווירה במספרה שלי רגועה, נינוחה ונעימה, ומאפשרת לך להירגע ולהתפנק. מעבר לזאת, אני מקפיד להעניק לכלה את מלוא תשומת הלב, להקשיב לה ולבצע כל בקשה. 

מעבר לזאת, אני נוהג להיפגש עם הכלות לפני היום הגדול לניסיון של תסרוקת ואיפור, וזאת על מנת לאפשר להן לוודא שבחרנו נכון. בצורה זו, הכלות מגיעות ליום החתונה כשהן רגועות יותר משום שהן יודעות למה לצפות.

אם את מחפשת אמן איפור ושיער, שיגשים את החלומות שלך, את מוזמנת לפגישת היכרות איתי. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il