ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כמה עובדות על תוספות שיער

 
 
 
תוספות שיער היו מאז ומעולם מבוקשות. ואולם בניגוד למה שמקובל לחשוב, הדרישה להוספת שיער או "תגבור" השיער ומניעת המראה הדליל שלו היא משותפת לגברים ולנשים כאחד. גברים רבים מקשרים בין שיער עבות, או לכל הפחות שיער כל שהוא, לבין המראה שלהם והביטחון העצמי, והדבר זהה אצל נשים בעלות שיער קצר או דליל. אחד השירותים המבוקשים ביותר של ארז ישראלי מעצבי שיער הוא שימוש בתוספות שיער בשיטות מתקדמות, לגברים ולנשים כאחד. 
 

שיטות שונות של תוספות שיער

 
אחת העובדות שמעצבי שיער רבים נמנעים מלהבליט היא שביצוע תוספות שיער בשיטות שהיו מוכרות וידועות בעבר, עלול להזיק לשיער ולהפוך אותו לבעייתי אפילו יותר ממה שהיה בעבר. עם השיטות הללו ניתן למנות הדבקת שיער – הדבקה של שיער סינתטי או טבעי לקווצות שיער קיימים, באמצעות סוגים שונים של דבקים. הבעיה העיקרית שעלולה להיווצר היא שלא ניתן יהיה להסיר את ההדבקה מבלי לפגוע בשיער הטבעי. טיפול חד-פעמי שכזה אשר בוצע עבור חתונה או שמחה משפחתית אחרת, עלול לגרום לנזק לא קטן. נכון להיום ניתן לבצע תוספת כזאת בשיטות מתקדמות, על ידי מעצבי שיער מומחים. 
 
תוספות שיער
 

תוספת שיער – רק אצל ספר מקצועי

 

הוספת תוספות שיער על ידי איש מקצוע, היא תעבור בשלום ותשנה לחלוטין את המראה של האישה שעשתה טיפול כזה. מובן מאליו שיש צורך להחליט אם התוספת היא קבועה, או שהיא מבוצעת רק באופן חד פעמי למטרה ברורה – למשל אירוע משפחתי או חברתי. בכל מקרה, המעצבים המומחים של ארז ישראלי יבצעו עבורכן (ועבורכם) את העבודה על הצד הטוב ביותר ובתוספות השיער האיכותיות ביותר של חברת "היירדרימס".

חשוב להבין כי תוספת לשיער מחייבת מידה רבה של עדינות והתחשבות בשיער. תשומת הלב שיש צורך להקדיש באה במטרה להימנע מפגיעה אפשרית בשיער. חשוב מאד להתייעץ עם אנשי המקצוע ולהבין בדיוק מה מותר ומה אסור בנושא תוספות השיער. 

אתן מוזמנות להגיע אלינו למספרה (או להתקשר) להתייעצות בנושא, ונשמח לעזור!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il