ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפים לשיער

 

במאמר שלפניכן ריכזנו צרור טיפים לשיער שיסייעו לכן לשמור על בריאותו האופטימלית לאורך שנים, בהתאם לסוג השיער.
קריאה נעימה. 

 
 

טיפים לשיער ארוך – חשוב להקפיד על קיצוץ הקצוות של השיער הארוך אחת לחודשיים – שלושה על מנת לשמור על המרקם התקין של השיער לכל אורכו ועל המראה הבריא שלו. 

טיפים לשיער בריא – הימנעו מחשיפת השיער לקרינת השמש, הקפידו על התאמת השמפו לסוג השיער והעדיפו לסרק את השיער עם מסרק עץ. 

טיפים לשיער בלונדיני – מומלץ להימנע מחשיפה מוגזמת של שיער בלונדיני למים של בריכות ציבוריות שכן לא אחת נעשה שימוש בבריכות בחומרים מחטאים שעלולים לגרום להופעת גוונים ירקרקים בשיער בלונדיני. 

טיפים לשיער שעבר החלקה – מומלץ להפחית את תדירות השימוש בפן לצורכי ייבוש ועיצוב לאחר החלקה וכן מומלץ להימנע במידת האפשר מאיסוף השיער ולהעדיף לפזר אותו. 

 
 
 
טיפים לשיער
 
 
 

טיפים לשיער מתולתל ונפוח – שיער מתולתל ונפוח מומלץ לסרק עם מסרק ולא עם מברשת. כמו כן, מומלץ להימנע מחפיפה יומיומית של שיער מתולתל על מנת למנוע את ההתייבשות שלו.


טיפים לשיער דליל – חשוב מאוד לעשות שימוש אך ורק בתכשירי שיער המיועדים עבור שיער דליל וכן במידת הצורך מומלץ לקחת ויטמינים ומינרלים שונים שעשויים לחזק ולעבות את השיער כמו למשל אבץ או ויטמין B12.


טיפים לשיער יבש ופגום – מומלץ לחמם מגבת במייבש הכביסה, לחפוף את השיער היטב עם שמפו מתאים, למרוח מסיכה ולעטוף את השיער בעזרת מגבת חמה. חום המגבת יגרום להגברת האפקטיביות של המסכה ויוביל לחדירה עמוקה יותר של חומרי ההזנה לשערות. את המסכה מומלץ להשאיר על השיער במשך כחצי שעה. 


טיפים לשיער חלש – היחלשות השיער קשורה לא אחת לתזונה לא נכונה, סטרס נפשי ומחלות רקע. אי לכך, מומלץ מאוד לבצע בדיקות מקיפות על מנת להבין מה הוא הגורם להיחלשות השיער. 


טיפים לשיער מבריק – על מנת ליהנות משיער בעל מראה מלא ברק מומלץ להימנע מחשיפת השיער למי מלח, למי בריכה ולקרינת השמש. כל אלו גורמים לפגיעה בשיער ועלולים להוביל למראה נטול ברק. מומלץ גם כן לצפות את השיער בתכשירים עשירים בלחות ולהימנע משימוש בתכשירים שומניים העלולים לגרום לנזקים לשיער כאשר הם מתחממים מקרינת השמש. 


טיפים לשיער צבוע – מומלץ להימנע משימוש במסלסל, מחליק או מייבש שיער וכן קיימת חשיבות גדולה לעשות שימוש אך ורק בשמפו המתאים באופן מיוחד לשיער צבוע. 

טיפים לשיער קצר – שיער קצר מאפשר משחק רב ומציע מגוון רחב של תספורות ותסרוקות. לבעלות שיער קצר מומלץ לגשת למעצב שיער ולהתאים את התסרוקת למבנה הפנים ולתדמית שהן מעוניינות לשדר. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il