ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפים לטיפוח השיער בחורף

 
 
 
 

טיפוח השיער הוא משימה חשובה ביותר עבור כל גבר ואישה שרוצים להיראות הכי טוב שהם יכולים, ובימי החורף הדבר הופך לאתגר שחשוב להתייחס אליו היטב. אנחנו כאן בכדי לעזור, עם כמה טיפים לטיפוח איכותי של השיער שלכם בעונה הגשומה והקרה.

מראה השיער חשוב לאורך כל ימות השנה, ואנו משקיעים לא מעט בשמירה על מראה איכותי

מבחינת מראה חיצוני,קשה לחשוב על הרבה אלמנטים דומיננטיים יותר ובעלי משמעות גדולה יותר מהשיער. עיצובוטיפוח השיער, בין אם עבור האישה ובין אם עבור הגבר, הם משמעותיים ביותר ביצירתמראה חיצוני אטרקטיבי ואיכותי, ולכן ההשקעה שלכם ושלכן בשיער היא השקעה נרחבת הן מבחינתהזמן שמקדישים לו והן מבחינת המשאבים שמשקיעים  לכך בשגרת היום יום. כאשר ימי החורף מתקרבים,האתגר הזה נהיה לא פשוט במידה רבה, מכמה סיבות גם יחד – החורף מביא מצד אחד גשמים אשרעשויים לגרום להירטבות של השיער כאשר אתן מעוניינות לשמור עליו יבש, ומצד שני הרוחות הקרות הנושבות בחורף הן במרבית המקרים יבשות מאוד, מה שגורם לבעיות אחרות בטיפוחהשיער.
כמה טיפים לשמירה ולטיפוח השיער שלכם בצורה הטובה ביותר בימי החורף

· גזירת קצוות מפוצלים – היובש הרב בעונת החורף, ששורר על פי רוב בכל אזורי הארץ, גורם לכךשקצוות השיער מתפצלים ונשברים יותר מבשאר השנה. משום כך, לפחות אחת לחודש-חודשיים כדאי לגזור את הקצוות המפוצלים בכדי לשמור על מראה השיער הבריא והחלק. בנוסף, בכדי למנוע את היווצרותם של הקצוות המפוצלים, כדאי להזין את השיער ככל שניתן בתכשירים עתירי ויטמינים שמונעים את שבירת השערה.
· שמירה על לחות השיער – אחד המרכיבים החשובים ביותר של שמירה על טיפוח השיער גם בימי החורף היבשים והקרים, הוא שמירה על לחות השיער באופן קבוע ככל הניתן. שיטה טובה לעשות זאת היא באמצעות מוצרי השיער של פיליפ מרטינס– מוצרים המבטיחים שמירה על לחות השיער באופן איכותי ביותר גם בימים היבשים ביותר עם הרוחות החזקות ביותר.
· לא לייבש את השיער – כשעושים שימוש במחליקים, פנים ומייבשי שיער – מבצעים למעשה בדיוק את עידוד הנזק שאנחנומנסים למנוע בשמירה על השיער שלנו ובטיפוח שלו בימי החורף. הימנעו ככל שרק ניתן משימוש באלה, וכך תשמרו על בריאות השיער שלכן לאורך החורף.

אצל ארז ישראלי,תוכלו להיות בטוחות שהשיער שלכן מטופל בצורה המקצועית ביותר

כשאתן רוצות לשמור על שיערכן איכותי ככל שניתן לאורך ימי החורף הקרים, הפתרון האיכותי ביותר עבורכן הוא השירות של ארז ישראלי מעצבי שיער. אצלנו, לא רק שתזכו לעיצוב האיכותי וליחס אישי ביותר,אלא תוכלו למצוא גם את מיטב המוצרים החדישים ביותר לטיפוח השיער שלכן. 

 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il