ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלקת שיער טבעית

 
 
 
 
 

מה אתם לא יודעים על החלקת שיער טבעית?

החלקה טבעית היא שם כולל למגוון רחב של שיטות עבור החלקת שיער. בשנים האחרונות גברים ונשים כאחד מתעניינים לגבי החלקת שיער ונהנים מיתרונות רבים. החלקה מגוונת את המראה הרגיל, מתאימה לבעלי שיער מתולתל או מקורזל, ומחזיקה מעמד לאורך חודשים ארוכים. מעבר לכך, באמצעות שיטות מודרניות ושימוש בחומרי גלם איכותיים ניתן להזין את השיער ולא רק להחליק אותו. המשמעות היא הוספת מרכיב בריאותי אל תוך השיער והפיכתו לבוהק וטבעי.

הדרך הנכונה להבחין בין סוגים טבעיים של החלקות שיער לבין סוגים לא טבעיים היא באמצעות בדיקת החומרים. החלקה יפנית לדוגמא נחשבת טבעית משום שהיא מבוססת על חומרים טבעיים. בהחלקה יפנית מבצעים מראש בדיקה המאבחנת באופן מדויק את השיער, בוחרים הרכב חומרים ועוברים מספר מחזורים רצופים של חפיפה, חימום, ייבוש ואז גיהוץ. החומרים הפעילים בתמיסה חודרים לשערה, ומשנים את הקשרים הגופרתיים. התמיסה של החלקה יפנית כוללת חלבונים, ויטמינים, מינרלים ועוד. התמיסה פותחה על ידי אנשי מקצוע מובילים, והיא מקובלת בכל העולם.

מהי החלקת שיער לא טבעית?


למרות שרוב מעצבי השיער מדברים על החלקה טבעית, בפועל הם עושים שימוש בחומרים כימיים. ניתן לראות דוגמא לכך בסוגים רבים של החלקות פופולאריות הנקראות טבעיות, למרות שאין בהן אף מרכיב טבעי:

  • החלקה ברזילאית
  • החלקה קרמית
  • החלקה צרפתית
 
 
 
החלקת שיער טבעית
 

בנוסף, המון נשים משתמשות באופן עצמאי במחליקי שיער, וכך פוגמות באיכות השערות. מחליקי שיער פועלים כמו מגהץ, ומייבשים את השיער לחלוטין. החסרונות של השיטה הזו הם שההחלקה אינה קבועה, והיא אף נהרסת מכל מגע עם מים. לעומת זאת, בהחלקה יפנית ניתן להרטיב את השיער, ולהתקלח ולא לחשוש.
 
 
 

החסרונות של החלקה לא טבעית


סוגים לא טבעיים של החלקות שיער יכולים לגרום נזקים בלתי הפיכים. אמנם קשה לקבוע בצורה חד משמעית איזו החלקה היא הטובה ביותר, אך באופן כללי תמיד עדיף להשתמש בחומרים טבעיים. נשים או גברים המעוניינים לבצע החלקת שיער מוזמנים להגיע אל מכונים מקצועיים, ולבדוק לעומק את מבנה השערות שלהם. בעוד החלקה קרמית עושה שימוש בקראטין וחומצות אמינו, החלקה יפנית תלויה בעיקר במחזורי ההחלקה, ובתמיסה אותה מורחים על השיער.

החלקה בשיטה בריאה וטבעית מתאימה לכל סוגי השיער. אין בעיה לבצע אותה על שיער יבש ופגום, היא נחשבת בטוחה, והמון אנשי מקצוע ממליצים עליה. יחד עם זאת, אי אפשר לבצע את ההחלקה בבית או ללא השגחה. יש צורך במינון מדויק של הרכב החומרים, ובאבחון של סוג השערה. אנחנו במכון השיער ארז ישראלי נשמח לעמוד לרשותכם לקראת החלקת שיער מכל סוג. בואו להתייעץ איתנו לגבי שיטות טבעיות, ותוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת. יש לנו את הניסיון, הידע וההסמכה הדרושים על מנת לבצע החלקת שיער טבעית עם תוצאות הנמשכות לאורך זמן. 

אז התקשרי עכשיו ל- 03-5748014 והזמיני תור להחלקת שיער עוד היום.
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il