ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלקת שיער

 
משאת נפשן של נשים רבות מאז ומתמיד היתה להתעורר בבוקר עם שיער חלק וגולש. בעבר הן אפילו גיהצו לעצמן את השיער במגהץ או עשו "אבועגלה". אבל בדרך כלל נשים רבות מספור הפקידו את שיערן בידיהם של מעצבי שיער מתוך תקווה שיזכו לטיפול המסור והמוצלח ביותר. לרוע המזל, ישנו מגוון רחב ביותר של טכניקות החלקת שיער שגורמות לנזק חמור לשיער. 

מעבר לכך, קיימות טכניקות שאינן יעילות בעליל וישנן גם כאלה שמאפשרות ליהנות מהמראה החלק למשך זמן קצר בלבד. כמובן שלצדן קיימות טכניקות מתקדמות, בריאות ויעילות להחלקת שיער, שמאפשרות ליהנות משיער חלק בעל מראה טבעי לאורך זמן. במאמר שלפניכם נפרט מעט אודות טכניקות ההחלקה השונות הקיימות כיום.

 

הטכניקות השונות של החלקת שיער

 
כיום קיימות שלוש טכניקות מרכזיות להחלקת שיער:

  • החלקת קרטין – החלקת קרטין היא שם כולל למספר פורמולות שמיועדות להביא להחלקה זמנית בלבד הנמשכת כשלושה חודשים, אם כי במקרים מסוימים היא מחזיקה מעמד כחודש ימים בלבד. מעבר לכך שהחלקת קרטין מאפשרת ליהנות ממראה טבעי וחלק, היא תורמת רבות לבריאות השיער. בין היתר, החלקת קרטין סוגרת קצוות מפוצלים, משקמת פגמים בשערות, מעניקה לשיער מראה זוהר ומלא ברק ומקנה לשערה חוזק. 

  • החלקה יפנית – שיטת ההחלקה היפנית באה לעולם בעיר אוסקה ובמהלך שנות ה-90 של המאה הקודמת כבשה את נשות ארצות הברית המתולתלות והמקורזלות. ההחלקה בשיטה היפנית כוללת שימוש בחומרים טבעיים וחימום אחיד של השיער באמצעות מחליק שיער תרמי. ההחלקה היפנית מקנה לשיער מראה בריא וטבעי ומאפשרת ליהנות מהמראה החדש לאורך מספר חודשים. במידת הצורך ניתן לבצע את התהליך שנית כאשר השיער צומח ומתארך כדי לשמור על המראה החלק אפילו למשך שנים רבות. 

  • החלקה צרפתית – החלקה צרפתית לא שונה בהרבה מההחלקה היפנית, זולת סוג התכשירים ומקורם. בעוד שבשיטת ההחלקה היפנית עושים שימוש בעיקר בחומרים טבעיים שמקורם ביפן, הרי שבשיטת ההחלקה הצרפתית עושים שימוש בעיקר בחומרים שמיוצרים בחברת לוריאל הפריזאית. על ידי אבחון מדוקדק של סוג השיער ניתן להתאים את סוג ההחלקה לכול לקוחה ולקוחה באופן אישי.  
 
החלקת שיער
 

החלקת שיער אצל מעצב שיער מקצועי

 

כבר יותר משני עשורים שארז ישראלי, מעצב שיער מדופלם ומקצועי, מבצע טיפולים של החלקת שיער בישראל. ארז ישראלי מחזיק בידע רב ובניסיון עצום בתחום ההחלקות, מתמחה בביצוע כל סוגי ההחלקות הקיימים ומקפיד להתאים לכל לקוחה את סגנון ההחלקה המתאים לה באופן אישי.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ בנוגע להחלקת שיער, ניתן להתקשר לטלפונים 03-5748015, 03-5748014 וכן ניתן להשאיר את הפרטים בטופס "יצירת קשר" באתר ונציגי השירות ישובו אליכן בתוך זמן קצר. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il