ארז ישראלי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3257428
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלקת שיער

 
 
 
 
 
 
 
כיום קיימות מספר טכניקות מרכזיות להחלקת שיער:
 

החלקת קרטין

 
החלקת קרטין היא שם כולל למספר פורמולות שמיועדות להביא להחלקה זמנית בלבד, שנמשכת כשלושה חודשים, אם כי במקרים מסוימים היא מחזיקה מעמד כחודש ימים בלבד. מעבר לכך שהחלקת קרטין מאפשרת ליהנות ממראה טבעי וחלק, היא תורמת רבות לבריאות השיער. בין היתר, החלקת קרטין סוגרת קצוות מפוצלים, משקמת פגמים בשערות, מעניקה לשיער מראה זוהר ומלא ברק ומקנה לשערה חוזק.
 

החלקה צרפתית

 
החלקה צרפתית לא שונה בהרבה מההחלקה היפנית, מלבד סוג התכשירים ומקורם. בעוד שבשיטת ההחלקה היפנית עושים שימוש בעיקר בחומרים טבעיים שמקורם ביפן, הרי שבשיטת ההחלקה הצרפתית עושים שימוש בעיקר בחומרים שמיוצרים בחברת לוריאל הפריזאית. באמצעות אבחון מדוקדק של סוג השיער ניתן להתאים את סוג ההחלקה לכול לקוחה ולקוחה באופן אישי.
 

החלקה טבעית

 
החלקה טבעית היא שם כולל למגוון רחב של שיטות עבור החלקת שיער. הדרך הנכונה להבחין בין סוגים טבעיים של החלקות שיער לבין סוגים לא טבעיים היא באמצעות בדיקת החומרים. החלקה יפנית למשל נחשבת טבעית משום שהיא מבוססת על חומרים טבעיים. התמיסה של החלקה יפנית כוללת חלבונים, ויטמינים, מינרלים ועוד. החלקה בשיטה בריאה וטבעית מתאימה לכל סוגי השיער. אין בעיה לבצע אותה על שיער יבש ופגום, היא נחשבת בטוחה, והמון אנשי מקצוע ממליצים עליה. יחד עם זאת, אי אפשר לבצע את ההחלקה בבית או ללא השגחה, מאחר ויש צורך במינון מדויק של הרכב החומרים, ובאבחון של סוג השערה.
 
 
 
ארז ישראלי הוא מעצב שיער כבר יותר מ- 28 שנה ועוסק בתחום של החלקות. כאן תקבלי יחס אישי מהרגע הראשון ותוכלי לבחור החלקה או תספורת שיגרמו לך להרגיש פשוט נפלא.
 
 
חולמת על שיער חלק ונעים? לתיאום החלקה התקשרי: 072-3257428
 
החלקת שיער