ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלקה צרפתית

 
 
 
 
 
 

מהי החלקה צרפתית?

לא מעט נשים, שמעוניינות בשיער חלק, בוחנות את השיטות השונות. שלוש השיטות הנפוצות ביותר להחלקת שיער, קשורות לשמות של ארצות - החלקה צרפתית, החלקה יפנית והחלקה ברזילאית. אנו נתמקד בהחלקה הצרפתית, ונבין במה היא דומה ושונה מההחלקות האחרות.

ההחלקה הצרפתית קיבלה את שמה, משום שהיא מבוססת על עבודה עם סדרת מוצרי לוריאל, אשר מקורם כמובן בפריז אשר בצרפת. אופן הפעולה של ההחלקה הוא שימוש בחומרים השונים, אשר משפיעים באופן בסיסי על מבנה השערה ומחליקים אותה. מדובר על החלקה שנשארת לאורך זמן, ומתאימה לחלק מהנשים, אך לא לכולן. אז מה חשוב לדעת עליה?


מעוניינת בהחלקת שיער מקצועית?
חייגי 03-5748014 ותזכי למראה שתמיד רצית!

 

כל הפרטים החשובים על ההחלקה הצרפתית

 

 • דומה להחלקה היפנית - אפשר לומר כי בפועל, החלקה צרפתית והחלקה יפנית אינן שונות כל כך. למעשה, מדובר על החלקות מאד דומות, וגם הן מתחלקות בתוך עצמן לכמה החלקות שונות, שנותנות תוצאות איכותיות. אז למה מפרידים בין ההחלקה היפנית לצרפתית? בעיקר משיקולי שיווק. כאמור, את ההחלקה הצרפתית עושים עם מוצרי לוריאל, ואת ההחלקה היפנית עם מוצרים אחרים, כך שזה בעיקר עניין של שיווק ומיתוג. אולם שתיהן מבוססות על עקרונות דומים - שינוי יסודי של מבנה השערה מבפנים, אשר נשאר אורך זמן רב. לכן, כדאי לדעת שאם את הולכת לעבור החלקה - הן הצרפתית והן היפנית יתנו תוצאות דומות.

 • שונה מההחלקה הברזילאית - עם זאת, ההחלקה הצרפתית שנה באופן מהותי מההחלקה הברזילאית (וכפועל יוצא מכך, הברזילאית גם שונה מאד מהיפנית). ההחלקה הברזילאית מתבססת יותר על חומרים טבעיים, ונחשבת עדינה יותר, אך גם משך זמן ההשפעה שלה הוא קצר יותר. מהד השני, החלקה צרפתית כאמור יוצרת שינויים משמעותיים במבנה השערה, ולכן היא גם החלקה קבועה יותר.
 •  
   
   
  החלקה צרפתית
   

 • למי זה מתאים? בכדי לעשות החלקה צרפתית, יש לוודא שהשיער שלך מתאים לקריטריונים הבאים: הוא צריך להיות שיער שלא עבר טיפולי הבהרה,  שלא נצבע בפסים בהירים, או שיער אשר מוגדר פגום - עם בעיות נשירה קשות. בכל המקרים הללו, מכיוון שההחלקה הצרפתית משנה את השיער באופן משמעותי, אסור להשתמש בה. במקרים הללו, מומלץ לבחון שיטות אחרות להחלקה.

 • חידוש - במידה ואתם מעוניינים לחדש את ההחלקה הצרפתית, אפשר לעשות זאת כמובן עם מחליק, אך להיזהר ולא לעשות זאת על השיער שעודנו חלק. בהחלקה הצרפתית, השיער החלק נשאר כך, רק השורשים שצומחים מחדש הם מתולתלים, ורק אותם יש להחליק, כדי לא לפגוע בהחלקה עצמה.
 •  
   
   

  ההחלקות המקצועיות של ארז ישראלי


  אם אתם מעוניינים ומעוניינות לעבור החלקה מקצועית במיוחד, אתם מוזמנים לפנות למעצב השיער ארז ישראלי. ארז מתמחה במגוון רחב של סוגי החלקות, ומעניק תוצאות מעולות ללקוחותיו. ארז לא משתמש אמנם במוצרי ההחלקה הצרפתית, אך הוא מבצע מגוון רחב של החלקות, שמביאות את השיער לתוצאות זהות לגמרי, ובאמתחתו יש שפע של לקוחות מרוצים.

  אז התקשרי עכשיו ל- 03-5748014 והזמיני תור להחלקת שיער עוד היום.
   
   
  למבצעים - לחצו כאן
   
   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
  טל': 03-5748015, 03-5748014
  דוא"ל: ei1@barak.net.il