ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלקה ללא פורמלין

 

מהי החלקה ללא פורמלין ?

 

פורמלין הוא חומר כימי מסוכן המופק על ידי חמצון אדי מתנול. כמויות גדולות של החומר משמשות לשימור רקמות במחקרים פתולוגיים, לטיהור איזורים נגועים בתוצרי לוחמה ביולוגית וכחומר חיטוי בשירותים כימיים. זהו חומר הידוע בתור גורם לכוויות, סרטן ופגמים גנטיים ולא מומלץ להשתמש בו באף סוג של תכשירי טיפוח או קוסמטיקה. עם זאת, החומר מותר לשימוש במוצרי טואלטיקה באחוזים נמוכים והוא נמצא גם במגבונים לחים ובמשחות נגד אדמומיות לעור התינוק.

הבעיה העיקרית היא הימצאות של החומר במוצרים להחלקת שיער בשיטה הברזילאית. החלקה עם פורמלין מסבה נזקים בלתי הפיכים לשיער ועלולה לגרור בעיות קוסמטיות ובריאותיות. מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע כאשר בוחרים שיטת החלקה ולתת עדיפות לשיטת החלקה ללא פורמלין.

 

איך מבצעים החלקה ללא פורמלין ?

 
 
אחרי שמחליטים כראוי על החלקה ללא פורמלין, כדאי לדעת כיצד מבצעים זאת. יש כמה שלבים ליישום החלקה בריאה ואפקטיבית לטווח ארוך:

התאמה אישית – בשלב הראשון עוסקים אנשי המקצוע בהתאמת ההחלקה לאופי ואורך השיער. השלב הזה חיוני לצורך בחירת חומרי החלקה המתאימים גם למבנה הפנים והטעם האישי. 

סוגי החלקה – בשלב השני ניתן לבחור בין החלקה יפנית, החלקה טבעית והחלקה משקמת קרטין. כדאי להכיר את היתרונות של שיטות ההחלקה ולהימנע משימוש בחומרים כימיים מסוכנים כגון פורמלין.

טיפולי החלקה – בשלב השלישי מבצעים אנשי המקצוע את ההחלקה. הטיפולים צריכים לקבל את אישור משרד הבריאות ולהתבצע תוך שימוש בחומרים העומדים בתווי התקן המחמירים ביותר.
 
 
 
החלקה ללא פורמלין
 
 
 

ארז ישראלי הוא מעצב שיער כבר מעל 20 שנה העוסק בתחום של החלקות. צרי קשר עם אחד מנציגי מכון הטיפוח ובואי ללמוד על החלקה ללא פורמלין. אצלנו תמצאי יחס אישי מהרגע הראשון ותוכלי לבחור החלקה או תספורת שיגרמו לך להרגיש פשוט נפלא. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il