ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלקה יפנית קוואנטום

 
 
 
 

החלקה יפנית קוואנטום ולמי היא מתאימה

 
מחפשת את הדרך המושלמת להחליק את שיערך? אם כך, אפשר שמה שאת מחפשת, היא להחליק את שיערך בשיטת הקוואנטום! מדובר על סוג מיוחד מאד של החלקה יפנית. אחד הדברים שמייחדים החלקה יפנית קוואנטום מסוגים אחרים של החלקות, היא העובדה שמדבור על החלקה שיכולה להתאים גם לשיער גלי, גם לשיער מתולתל, ואפילו לשיער מקורזל יחסית. כמו כן, מדובר על החלקה אשר מחזיקה מעמד לאורך זמן, ומעשה משפיעה על השיער לצמיתות, עד שהיא צומחת מחדש.

כיצד מבצעים החלקה יפנית קוואנטום ?

  • שימוש בחומר - החלקה יפנית קוואנטום עושה שימוש בחומר מיוחדים, שהוא הקוואנטום שעל שמו נקראת ההחלקה כולה. בחומר זה, נוכל למצוא שפע של ויטמינים, קולוגן ומינרלים. חומרים אלו מזינים היטב את השיער לכל אורכה עד לשורש. הדבר מסייע בהמשך לעצב אותה לפי הצורך. כמו כן, חומר זה הופך את השערות לבעלות מראה בריא וחזק יותר.

  • מגהץ קרמי - השלב הבא של החלקה יפנית קוואנטום נוגע לשימוש במגהץ שיער קרמי. היתרון במגהץ הקרמי הוא שבניגוד למחליקים אחרים ממתכת, המחליק הקרמי כולל לוחות שאינם פוגעים ואינם גרמים לחימום יתר של השיער. כך, תוך שימוש נכון בכמות של החומר ובמחליק הקרמי, אפשר ליצור את המראה החלק הנדרש, ולעצב סופית את השיער.
 
 
 
החלקה יפנית קוואנטום
 
  • תהליך מהיר - אין ספק שאחד מהיתרונות המשמעותיים של החלקה יפנית קוואנטום הוא שמדובר על החלקה מהירה יחסית, שאמנם כוללת בתוכה חומרים כימיים (שכן אין החלקות טבעיות), אך הם בכמות מועטה, ומזינים את השיער תוך זמן מועט, ומכאן שמדובר על שיטה בריאה מאד להחלקה.
 
 
 

החלקה יפנית  קוואנטום אצל ארז ישראלי

גם את רוצה לעבור החלקה יפנית קוואנטום ברמה גבוהה במיוחד? את מוזמנת לפנות למעצב השיער ארז ישראלי. אצל ארז אפשר לעבור החלקות יפניות ברמה גבוהה במיוחד, תוך הקפדה על עבודה מהירה מצד אחד - אך איכותית מאד מהצד השני, כך שהתוצאה הסופית תמיד תהיה לשביעות רצונך.
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il