ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלקה יפנית יוקו סיסטם

 
 
 
 
נשים רבות שמעוניינות בשיער חלק, נעים ורך למגע, מעוניינות לדעת מהי בדיוק השיטה של החלקה יפנית יוקו סיסטם, ולדעת האם זו שיטה שיכולה להתאים גם להן. מדובר על שיטה ייחודית, אשר פותחה ע"י חברת יוקו, ומכאן היא קיבלה את השם שלה. את ההחלקה מבצעים בכמה שלבים, וחשוב להבין גם לאיזה נשים היא יכולה להתאים, ומהם התנאים כדי שההחלקה תהיה איכותית.


כל המידע החלקה יפנית יוקו סיסטם

  • איך ההחלקה מתבצעת? - תהליך של החלקה יפנית יוקו סיסטם מתחיל במריחת חומר ההחלקה, אשר הוא מתוצרת חברת יוקו. החומר עצמו עשיר בשפע של ויטמינים ומינרלים, אשר חודרים עד לשורש השיער, והם שמעצים אותו כשיער רך ונוח הרבה יותר להחלקה. בשלב הבא, משתמשים במחליק שיער חשמלי, והוא זה שבעזרת החומר, מעצב את השיער כחלק. החומר הוא שמסייע לקיבוע הסופי של השיער, ולאחר ששוטפים היטב את השיער, אפשר לעצב אותו בדיוק לפי הצורה החלקה הנדרשת.

  • למי זה מתאים? - החלקה יפנית יוקו סיסטם מתאימה בעיקר לנשים שיש להן מלכתחילה שיער בריא שאיננו פגום. ההחלקה הזו מתאימה לנשים ששיערן איננו צבוע, או לנשים שיש להן גוונים כהים בשיער. קחו בחשבון שאם השיער שלכן הוא פגום, יבש, שמנוני מידי או צבוע בצבעים בהירים - זו לא השיטה עבורכן.

 
 
 
החלקה יפנית יוקו סיסטם
 

  • תיקון השיער - בתהליך של החלקה יפנית יוקו סיסטם מבוצע גם תהליך תיקון חשוב מאד לשיער, שכן התמיסה מומסת בזהב, וכך היא חודרת יותר לעומק לשורש השיער. כך, בתהליך ההחלקה אפשר גם לטפל בקצוות בעייתיים, בפיצול שיערות, וכיו"ב.
 
 
 


החלק יפנית יוקו סיסטם ברמה גבוהה


אם אתן רוצות להחליק את שיערכן בשיטה הזהה לזו של שיטת יוקו סיסטם - אתם מוזמנות לפנות לסטודיו לעיצוב שיער של ארז ישראלי. ארז ישראלי הוא מעצב שיער מנוסה מאד, אשר מנוסה גם בביצוע החלקות. ארז ישראלי אמנם לא עובד עם חברת יוקו, אך הוא עובד עם חומרים זהים לגמרי - וכן יכול לבצע גם החלקות בדיוק באותו סגנון, לשביעות רצונכן.

נשים רבות שעוברות החלקה יפנית במכונים ומספרות אשר אינם מקצועיים, סובלות לצערן משיער פגום, לאחר שהוא עבר טיפול שאיננו זהיר בחומרים כימיים. מכאן, יש לא מעט נשים אשר תוהות האם הן יכולות לעבור טיפול של תיקון החלקה יפנית, וכך בעצם לעבור את ההחלקה מחדש, ולזכות במראה של שיער רך, בריא ויפה, ולכסות על פגעי הטיפול הקודם. אין ספק, שהטיפול הנ"ל דורש מיומנות גבוהה במיוחד - אולם הוא בהחלט אפשרי!

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il