ארז ישראלי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3257428
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלקה יפנית

 
 
 
 
 
 
 
רוצה שיער חלק לאורך זמן' בלי לגרום נזק לשיער? החלקה יפנית היא התשובה המושלמת עבורך.

אם גם את נאלצת להתמודד כל בוקר מחדש עם bad hair day, ולא מצליחה לסדר אותו, הגיע הזמן לעשות שינוי. החלקה יפנית הופכת שיער מתולתל, גלי או מקורזל לחלק כמשי, לאורך זמן וללא כל מאמץ. אז תשכחי מהמחליק הקרמי ומהפן, מעכשיו את קמה בבוקר, ויוצאת לעבודה או לסידורים, ולא מבזבזת זמן יקר מול המראה!
 

מהי החלקה יפנית?

 
תהליך ההחלקה כולל החדרת חומרים מיוחדים שמשנים את מבנה השערה אל תוך סיב השערה עצמו, ושיקום של השיער באמצעות מינרלים וחומרים מזינים. החומרים המשקמים עוטפים כל שערה ושערה, ומביאים לכך שבסיום התהליך השיער נראה מלא, מבריק ובריא.

החלקה זו כוללת מספר פורמולות שונות, אשר כל אחת מהן מתאימה לסוג שיער אחר. כך למשל, יש פורמולה שמתאימה לשיער צבוע, יש כזו שמתאימה לשיער יבש במיוחד ועוד, כך שכל אחת יכולה לעשות החלקה יפנית וליהנות מתוצאות חלקות במיוחד.
 

החלקה יפנית קוואנטום

 
קוואנטום היא סוג מיוחד מאד של החלקה יפנית. אחד הדברים שמייחדים אותה מסוגים אחרים של החלקות, היא העובדה שהיא מתאימה גם לשיער גלי, גם לשיער מתולתל, ואפילו לשיער מקורזל יחסית. כמו כן, מדובר על החלקה שמחזיקה מעמד לאורך זמן, ולמעשה משפיעה על השיער לצמיתות, עד שהיא צומחת מחדש.
 

החלקה יפנית יוקו סיסטם

 
יוקו סיסטם היא שיטה ייחודית של החלקה יפנית, אשר פותחה ע"י חברת יוקו, ומכאן היא קיבלה את שמה. התהליך משלב מריחת חומר ההחלקה מבית יוקו, חומר עשיר בשפע של ויטמינים ומינרלים, שודרים עד לשורש השיער, מה שתורם לרכות השיער. לאחר מכן, משתמשים במחליק שיער חשמלי. החומר הוא שמסייע לקיבוע הסופי של השיער, ולאחר ששוטפים היטב את השיער, אפשר לעצב אותו בדיוק לפי הצורה החלקה הנדרשת.
 

תיקון החלקה יפנית

 
נשים רבות עוברות החלקה יפנית במכונים ומספרות אשר אינם מקצועיים, ולאחר מכם הן סובלות משיער פגום, לאחר שהוא עבר טיפול שאיננו זהיר בחומרים כימיים. אבל ניתן לעבור תיקון של החלקה יפנית, וכך בעצם לעבור את ההחלקה מחדש, ולזכות במראה של שיער רך, בריא ויפה, ולכסות על פגעי הטיפול הקודם.
 
 
 

חשוב לדעת

 
  • החלקה יפנית דורשת לפחות חצי יום במספרה
  • אין לחפוף את השיער במשך 4 ימים, אין לאסוף אותו או לסדר אותו מאחורי האוזניים
  • אסור לצבוע את השיער במשך 10 ימים לפחות
  • החלקה יפנית אינה לצמיתות: בעלות שיער מתולתל טבעי, ידרשו לחדש את שורשי השיער כל 3 עד 6 חודשים, ובעלות השיער החלק הטבעי ידרשו לעשות זאת אחת לשנה לערך
  • להחלקה יפנית יש מספר תופעות כאלה במידה והטיפול נעשה בצורה לא ראויה. טיפול אצל גורם לא מוסמך עלול לגרום לדהיית השיער או לנשירת שיער, לכוויות בקרקפת וכדומה.
  • החלקה יפנית לא מומלצת לבעלות שיער מתולתל או יבש במיוחד, או לבעלות שיער שעבר תהליכים כימיים כמו גוונים, פסים, הבהרה או החלקות מסוגים שונים בעבר.
  • נשים בהריון צריכות להתייעץ עם רופא לפני ביצוע החלקה יפנית.
 
ארז ישראלי מומחה בביצוע החלקה יפנית – שיטת החלקה מתקדמת במיוחד שמתאימה לכל סוגי השיער ואינה פוגעת בו.
 
לפרטים ולקביעת תור חייגי עכשיו 072-3257428 ובתוך זמן קצר תוכלי ליהנות מיופי של שיער.
 
החלקה יפנית