ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלקה יפנית

 
 
 
רוצה שיער חלק שנשאר לאורך זמן בלי לגרום נזק לשיער?
החלקה יפנית היא התשובה המושלמת עבורך.
 

ארז ישראלי – מומחה בביצוע החלקה יפנית – שיטת החלקה מתקדמת במיוחד המתאימה לכל סוגי השיער ואינה פוגעת בו.
לפרטים ולקביעת תור חייגי עכשיו 5748014 - 03 ובתוך זמן קצר תוכלי ליהנות מיופי של שיער.
 

מהי החלקה יפנית?

 
שיטה להחלקת שיער אשר פותחה בעיר אוסקר שביפן. תהליך ההחלקה כולל החדרת חומרים מיוחדים שמשנים את מבנה השערה אל תוך סיב השערה עצמו, ושיקום של השיער באמצעות מינרלים וחומרים מזינים. החומרים המשקמים עוטפים כל שערה ושערה, ומביאים לכך שבסיום התהליך השיער נראה מלא, מבריק ובריא.
 

החלקה יפנית - מה מיוחד בעצם?

 
הייחוד של החלקה יפנית לעומת שאר שיטות ההחלקה טמון בעובדה, שהיא כוללת מספר פורמולות שונות, אשר כל אחת מהן מתאימה לסוג שיער אחר. כך למשל, יש פורמולה שמתאימה לשיער צבוע, יש כזו שמתאימה לשיער יבש במיוחד ועוד, כך שכל אחת יכולה לעשות החלקה יפנית וליהנות מתוצאות חלקות במיוחד.
 
 
שיער חלק ובריא
 
 
 
החלקה יפנית
 
 
 

החלקה יפנית - שינוי חד וחלק

 
ישנן נשים רבות אשר קמות בבוקר ונאלצות להתמודד עם Bad hair day. אם גם את נאלצת להתמודד כל בוקר מחדש עם שיערך הסורר ולא מצליחה לסדר איתו, הגיע הזמן לעשות שינוי. החלקה יפנית הופכת שיער מתולתל, גלי או מקורזל לחלק כמשי, לאורך זמן וללא כל מאמץ. אז תשכחי מהמחליק הקרמי ומהפן, מעכשיו את קמה בבוקר, ויוצאת לעבודה או לסידורים, ולא מבזבזת זמן יקר מול המראה!
 

החלקה יפנית עושים רק אצל מומחים

 
כדי להיות בטוחה שאחרי החלקה יפנית תוכלי ליהנות לא רק משיער חלק באמת שיהיה לך קל לסדר אותו ושתהיי מרוצה מאיך שאת נראית, אלא גם מכך שהשיער שלך לא נפגע במהלך ביצוע ההחלקה. לכן, כשאת עושה את ההחלקה חשוב שתעשי אותה אצל מומחים בלבד, אשר עושים שימוש בחומרים מורשים ומבצעים את התהליך בדיוק על פי ההנחיות. שימוש בתכשירים לא איכותיים ושלא קיבלו אישור ו/או יישום לא נכון שלהם וחוסר הדרכה נכון לשמירה על תוצאות ההחלקה – יביאו לתוצאות שלא תאהבי, ושעלולות לגרום נזק לשיער.
 

למי מתאימה החלקה יפנית?
  • למתולתלות ולמקורזלות
  • לבעלות שיער טבעי או צבוע
  • לבעלות שיער בהיר או כהה

 
 

ארז ישראלי – לשירותך

 

ארז ישראלי הוא מומחה בביצוע החלקה יפנית. ארז עבר את כל ההכשרות הנדרשות לביצוע החלקה יפנית, והוא והצוות שלו עושים שימוש אך ורק בחומרים מורשים ובטוחים.
אז אם יש לך שיער מקורזל או מתולתל, ולא משנה אם הוא צבוע או לא או אם הוא מוגדר כיבש במיוחד, את מוזמנת להצטרף לחוג הלקוחות של ארז ישראלי וליהנות משיער חלק בתוך זמן קצר בלבד.

לאחר ההחלקה תקבלי הדרכה מפורטת לשמירת המראה החלק והבריא לאורך זמן. 

 

לקביעת התור שישיג לך את המראה שתמיד רצית חייגי עכשיו 5748014 - 03 
או צרי קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותך.
 
 
למבצעים - לחצו כאן
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il