ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

החלקה טבעית

 
 
 

האם אפשר לעבור החלקת שיער טבעית?


לא פעם, ניתן למצוא מודעות של מעצבי שיער או של חברות הקוסמטיקה, אשר מכריזות כי בא הקץ על ההחלקות שעושות שימוש בחומרים כימיים, כמו החלקה יפנית או החלקת קרטין, וכעת אפשר לבצע החלקה טבעית לחלוטין, עם חומרים רגילים וטבעיים שיביאו לתוצאו מעולות. אולם, האם באמת ההחלקה הטבעית אפקטיבית? והאם כל החלקה שמציגה את עצמה כטבעית - היא באמת כזו? כדי שתמיד תדעו מה מסתתר מאחורי המודעות, בחרנו להציג עבורכם מידע אמין בנושא ההחלקה הטבעית,על מנת שתבינו האם היא תסייע לכם.
 
 

האם "החלקה טבעית" באמת טבעית?


  • לא הכל טבעי - לא פעם, כאשר קוראים מודעה על החלקת שיער טבעית, חשוב לקרוא לעומק מהם החומרים שבהם עושים שימוש. כך למשל, יש ספרים ומעצבי שיער, שטוענים שהם עושים החלקה שהיא טבעית לחלוטין באמצעות קרטין. מדובר כמובן על הטעיה. הקרטין הוא חומר יעיל מאד להחלקה, ועושים בו שימוש בעיקר בהחלקה הברזילאית - אך הוא איננו טבעי כלל וכלל, והוא משפיע על המבנה הביוכימי של השערות. אז למה מציגים את הקרטין כטבעי? משום שהוא מהווה תחליף לפורמלין הרעיל. אבל לא כל חומר שהוא לא רעיל - הוא בהכרח טבעי.

  • סוגי החלקה טבעית - עם זאת יש מקרים שבהם השיווק של ההחלקה הטבעית הוא נכון. יש כמה חומרים שעושים בהם כיום שימוש, לטובת ההחלקה הטבעית. בין השאר, מדובר על החלקה של השיער באמצעות חלב ודבש, שנחשבים לחומרים, שאיתם אנשים החליקו וטיפחו את שיערם בעת העתיקה. גם שימוש בחלב קוקוס, מהווה אפשרות פופולרית למדי במחוזות ההחלקה הטבעית.
    טיפול אחר של החלקה טבעית, הוא הטיפול באמצעות מינרלים. ישנם מינרלים אשר משווקים ככאלה אשר מתאימים להחלקה על השיער, ומשנים את מבנה השערות - אך הם כאמור טבעיים לחלוטין, ולכן נחשבים בטוחים לשימוש.

  • האם זה עובד? - שאלה שחשוב מאד שתשאלו את עצמכם, היא עד כמה ההחלקה הטבעית עובדת. אמנם טיפולי ההחלקה הטבעית עומדים באישור של משרד הבריאות, אך זה בסך הכל אומר שהם אינם מזיקים, ואין זה אומר דבר על האפקטיביות שלהם ביעילות של ההחלקה.
 
 
 
החלקה טבעית
 

 ניסויים שנעשו בתחום הראו שההחלקה הטבעית היא אפקטיבית באופן נמוך משמעותית, מההחלקות שעושות שימוש בחומרים כימיים (שאינם מזיקים כמובן, ומאושרים לשימוש).

כלומר, אמנם השימוש בחומרי החלקה טבעיים הוא בטוח לשימוש - אבל התוצאות הן ברמה נמוכה יותר, ויש צורך לחזור על הטיפול שוב ושוב, בניגוד לסוגי ההחלקה האחרים.
 
 
 
 

אז איזו החלקה טבעית עושים?


אז האם כדאי בכל זאת לעבור טיפול של החלקה טבעית? תלוי את מי אתם שואלים. אם אתם מעוניינים לקבל טיפול החלקה יעיל במיוחד, שגם יהיה בטוח לשימוש - הרי שטיפולי ההחלקה היפנית, הברזילאית, והחלקת הקרטין נחשבים יעילים מאד וללא כל חשש, כל עוד אתם בידיים של מעצב שיער מנוסה. ארז ישראלי, מעצב שיער בעל ניסיון רחב מאד בתחום, יכול לבצע עבורכם מגוון רחב של החלקות מהסוג שפורט - באמצעות חומרים שאינם טבעיים, אך בטוחים לחלוטין לשימוש, ולהעניק לכם תוצאות מעולות.

אז התקשרי עכשיו ל- 03-5748014 והזמיני תור להחלקת שיער עוד היום.

 

 
למבצעים - לחצו כאן
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il