ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הארכת שיער

 
 
 
אם בעבר רק העשירון העליון נהנה מהארכת שיער, בשנים האחרונות יותר ויותר נשים החליטו לבדוק מקרוב את השיטה, ונהנות משיער ארוך ושופע. ישנן מספר שיטות להארכת שיער, כאשר לכל אחת מתאימה שיטה אחרת לפי סוג השיער ופקטורים נוספים שמעצב השיער לוקח בחשבון.שיטה זו הינה השיטה העדינה מכולם, ויכולה להתאים גם עבור נשים בעלות שיער קצר במיוחד, פגום, שביר או דק. מתקבלת תוצאה של שיער בריא, מלא ומרשים.  השיטה מיועדת לנשים אשר חושקות בהארכת שיער על ידי תוספות אך חוששות מהלחמות שיער ופגיעה בשיער ראשן.
 
 

הארכת שיער בשיטת ההלחמה הקרה


בשיטת ההלחמה הקרה, החיבור של תוספת השיער לקצוות השיער לא נעשה באמצעות חימום ולכן אין סיכון של פגיעה בקרקפת או בשיער הטבעי. תוספות השיער מחוברות באמצעות קפסולות המכילות קראטין. הקראטין הוא החומר ממנו בנויה השערה ולכן משתלב לגמרי עם תוספות השיער והשיער הטבעי. ההלחמה מתבצעת באמצעות מכשיר מיוחד, ובזמן חיבור התוספות המכשיר נוגע רק בקפסולות ולא ישירות בשיער ולכן לא נוצר נזק לשיער הטבעי.
זוהי שיטה פשוטה יחסית, אך חשוב לאבחן את השיער מבחינת גוון, עובי ומבנה השערה על ידי מעצב שיער מקצועי ומיומן, שיתאים את התוספות שיער ואת השיטה אשר מתאימה לך ביותר.

 
 
 
 
 

הארכת שיער בשיטת ההלחמה החמה

 
הלחמת שיער חמה מיועדת לנשים שחפצות בהארכת ומילוי השיער לתקופה ארוכה של לפחות חצי שנה. שיטה זו פחות מתאימה לבעלות שיער שביר ופגיע ויותר לנשים עם שיער מספיק בריא, שיוכל להחזיק את תוספות השיער. שיטה זו שונה מהקודמת בעיקר בטמפרטורה שבו נעשה החיבור של תוספת השיער. בשיטת ההלחמה החמה עושים שימוש במכשור עדין שמשמש במיוחד לשיטה זו. קפסולה של קראטין מחברת את תוספת השיער לשיער הטבעי על ידי חום מבוקר שיוצא מן המכשיר, אשר ממיס את הקראטין ומקבע את תוספת השיער. הקפסולה מונחת בשכבה דקה, כך שהשיער נראה טבעי ואחיד. מאחר והקראטין הוא החומר ממנו בנויה השערה, אינו מכביד כלל על השיער ואף מחייה ומזין את השערה.
 
 
 
 
 
לא משנה באיזה שיטה מעצב השיער יבחר, ישנה חשיבות גדולה לבחירת תוספות השיער, כך שיתאימו בצורה מושלמת לסוג ולמבנה השיער הטבעי. חשוב לעשות שימוש בתוספות שיער איכותיות. בהדבקה המתבצעת עם תוספות שיער סינטטיות ולא איכותיות, תתקבל תוצאה אשר נראית פחות טבעית.
היום לא משתמשים בתוספות השיער רק עבור כלות ואירועים מיוחדים. היום את יכולה להראות הכי טוב שיש גם ביומיום. צרי עמנו קשר ותוכלי ליהנות גם את משיער ארוך ושופע.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il