ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

גוונים בשיער שאלות ותשובות

 

גוונים בשיער מאפשרים ליצור מראה רענן ומעניין במינימום השקעה או מאמץ ועדות לכך ניתן למצוא בפופולאריות הגדולה של הגוונים, שפשוט הופכים את החיים למעניינים יותר.

אם התעניינתם לאחרונה בנושא ומתחשק לכם ללמוד עוד על עולם הגוונים, הגעתם למקום הנכון. במאמר שלפניכם נענה על כמה שאלות נפוצות החוזרות על עצמן לעתים קרובות בנוגע לגוונים בשיער. קריאה נעימה ושיהיה לכם יום מגוון וצבעוני. 

 
 

האם הגוונים דורשים תחזוקה קפדנית באופן תדיר?

 

אמנם כדי ליהנות ממראה אחיד ואטרקטיבי מומלץ לחזור למעצב השיער אחת לשלושה עד ארבעה חודשים לצורך חידוש הגוונים, אך מדובר בתדירות נמוכה באופן משמעותי מזו הדרושה לצורך תחזוקת צבע לשיער, למשל. כמו כן, צמיחת שורשים בצבע הטבעי של השיער הרבה פחות מפריעה לעין והרבה פחות מורגשת בהשוואה לצמיחת שורשים חדשים בקרב אלו שעברו צביעה. 

 

כיצד ניתן לשמור על הגוונים באופן עצמאי?

 
מעבר לביקור קבוע אצל מעצב השיער אחת למספר חודשים לצורך חידוש הגוונים, מומלץ לעשות שימוש במסכת שיער ובשמפו הניחנים ביכולת הזנה משופרת. כמו כן, מומלץ מאוד לעשות מדי פעם שימוש באמפולות הזנה לשיער ובמקרים בהם השיער פגוע מאוד ונטול ברק, ניתן לנסות להשתמש במסכה ייעודית.
 
 
 
שיער עם גוונים
 
 
 

האם ניתן לעשות גוונים בשיער ללא סיוע של איש מקצוע?

 
כל המומחים בתחום תמימי דעים בנוגע לכך שמומלץ ביותר להימנע מניסיון לעשות גוונים בשיער באופן עצמאי. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שבקלות רבה מאוד ניתן ליצור מראה לא אחיד ולא אסתטי, שכן החומרים המשמשים ליצירת הגוונים דורשים מיומנות רבה וידע רב עוד יותר.

מעבר לכך, קיימת חשיבות עליונה להתאמת עובי הגוונים, סגנון הגוונים וצבעוניות הגוונים לא רק לצבע העור ולמבנה הפנים, אלא גם למבנה הגוף, לעונת השנה, לסגנון השולט ועוד.
 

עיצוב שיער בגוונים

 
לקבלת פרטים נוספים בנושא גוונים בשיער ולתיאום תור לעשיית גוונים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם ארז ישראלי, מעצב שיער מדופלם ומקצועי, העוסק בתחום כבר יותר משני עשורים. ארז זמין עבורכם בטלפון 03-5748015/4 וכן באפשרותכם להשאיר את הפרטים שלכם בטופס "יצירת קשר" באתר ונציגי השירות של המספרה ישובו אליכם בהקדם. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il