ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

גוונים בשיער

 
 
 
לפעמים שינוי קטן לכאורה עושה את כל ההבדל:
מאיר את פנייך, מחייה את שיערך ומשווה לו מראה מלא וזוהר יותר. 

אם את מחפשת את השינוי הזה שמוסיף המון בנגיעות קטנות, גוונים בשיער הם הדבר הנכון עבורך. 

השינוי מתחיל מכאן, לקביעת תור, חייגי:
 5748015 - 03, 5748014 - 03

 
 

גוונים בשיער - שילוב טבעי בהתאמה אישית

 
החוכמה בביצוע גוונים בשיער היא לעשות אותם בצורה שתיראה טבעית ועדינה – שתוסיף מעין פסי אור לשיער, שכמו נוצרו באופן טבעי, מחשיפה לשמש. כאמור, שינוי קטן לכאורה, אך בעל משמעות רבה למראה, ובעל מורכבות הדורש מיומנות בביצוע. אי לכך ולכן, כדאי לבצע שינוי זה בתספורתיכן אצל מעצב שיער מוסמך ומנוסה. 

ארז ישראלי והצוות המקצועי שלו ידעו להתאים לכן בדיוק מושלם את הגוון הנכון ומידת פיזורו שיאירו את הפנים שלכם, מבלי לפגוע ביופי הטבעי והבלתי מתאמץ של השיער.  
 
בין אם מדברים על גוונים טבעיים בשיער ובין אם על גוונים מיוחדים בשיער, שאינם שגרתיים כלל, בשני המקרים מטרת העל של הגוונים היא להעניק לעיצוב השיער עומק ונופך נוספים, שלא ניתן להשיג בדרך אחרת. מדי שנה המגמות בתחום משתנות ולעתים זה נראה שבכל עונה גוונים אחרים שולטים בכיפה. 

בתקופה מסוימת, גוונים דקים בשיער היוו את הזרם המרכזי בעולם עיצוב השיער. גוונים אדומים בשיער מצליחים לא אחת לתפוס את מרכז תשומת הלב, לעתים אלו אותם גוונים עדינים בשיער שנהנים מאור הזרקורים, אך מעת לעת דווקא הגוונים הדומיננטיים יותר תופסים את מרכז הבמה. במאמר שלפניכן נפרט אודות סוגי גוונים בשיער ונספק כמה טיפים בנושא. 
 

התאמת גוונים לסוג השיער

 

אמנם הוספת גוונים בשיער או הוספת גוונים ופסים לשיער אינה נחשבת לצעד אמיץ כמו צביעת השיער כולו, אך בכל זאת מדובר בשינוי של ממש שיכול להשפיע על המראה הכללי באופן משמעותי. אי לכך, חשוב מאוד לבצע התאמת גוונים לשיער, כשבין היתר חשוב לקחת בחשבון את סגנון הלבוש, גיל, משלח היד, מהי התדמית שרוצים ליצור, המגמות השולטות בתחום, עונת השנה ועוד. 

חשוב מאוד גם כן לתת את הדעת לגוון עור הפנים, לסוג השיער, לאורך ולצבע השיער. כך, לדוגמה, ישנם גוונים לשיער קצר, גוונים לשיער ארוך, גוונים לשיער מתולתל, לשיער חלק ועוד. לכן לא ניתן לעשות גוונים מבלי להתייחס למספר נקודות חשובות ומבלי לשתף את הלקוחה באופן מלא בתהליך קבלת ההחלטה. 

 
גוונים בשיער
 

תחזוקה נכונה של גוונים בשיער

 

גוונים בשיער דורשים תחזוקה הולמת שכן ללא תחזוקה איכותית המראה הטבעי והנעים שלהם עלול לדהות במהלך הזמן. הדבר נכון בנוגע לכל סוגי הגוונים לרבות גוונים בשיער חום, גוונים בשיער שחור וכן גוונים בשיער דבש. את הגוונים יש לחדש החל משורש השערה ועד למקום שבו מסתיים הגוון הישן, אחת למספר שבועות בהתאם לצורך. צביעה מחודשת של הגוונים לכל אורכם מומלצת אחת לחצי שנה עד שנה בלבד. 

כמו כן, מומלץ לעשות שימוש במסכות מיוחדות להזנת השיער ומדי פעם להשתמש באמפולות הזנה מיוחדות שתפקידן להשיב לשיער את הברק והחיוניות. 

 

גוונים בשיער – טיפים כלליים

 

  • באמצעות גוונים מתאימים ניתן להדגיש בצורה מיוחדת את התספורת הקיימת.

  • בשום פנים ואופן לא מומלץ לעשות גוונים בשיער באופן עצמאי בבית.

  • מומלץ להימנע מהוספת גוונים לשיער פגום או לשיער שסובל מנזקים. לפני ביצוע הגוונים מומלץ מאוד לדאוג לשיקום מלא של השיער. 

  • פיזור – ככל שהפיזור יהיה מועט, כך השינוי יהיה פחות מורגש. לכן, כל אחת יכולה לבחור את מידת השינוי הרצויה עבורה. תוכלו לבחור אם לעשות את הגוונים על הפוני בלבד, על כל הראש, מהשורשים ועד אמצע השיער וכן הלאה. הכול הולך ואין חוקים.

  • מתאים בעיקר לבעלות שיער דק – המשחק בין גווני השיער, גורם לאשליה אופטית, כי השיער נראה לפתע בעל נפח, ולכן הוא מומלץ לבעלות שיער דקיק.

  • מניעת דהייה – על מנת שהגוונים בשיער יישארו לאורך זמן מומלץ להשתמש באמפולות מיוחדות.

  • טבעי זה שם המשחק - כדי שהשיער שלכם ייראה טבעי באמת, צריך להתאים להם גוון דומה, אך בהיר יותר. למשל, לברונטיות בעלות שיער חום, צריך לעשות גוונים בצבע חום בהיר ובשום פנים ואופן לא בלונדיני.

לקבלת פרטים נוספים ולתיאום פגישת ייעוץ בנושא, אתן מוזמנות ליצור קשר עם ארז ישראלי, המחזיק בניסיון של יותר משני עשורים בתחום עיצוב השיער

ארז זמין עבורכן בטלפון 03-5748015 וכן באפשרותכן להשאיר את הפרטים שלכן בטופס "יצירת קשר" באתר וארז ישוב אליכן בהקדם. 

 

סרטון גוונים בשיער

 
 
 
 
גוונים בשיער
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il