ארז ישראלי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
072-3257428
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

גוונים בשיער

 
 
 
 
 
 
 
לפעמים שינוי קטן לכאורה עושה את כל ההבדל: הוא מאיר את פנייך, מחייה את שיערך ומעניק לו מראה מלא וזוהר יותר. אם את מחפשת את השינוי הזה שמוסיף המון בנגיעות קטנות, גוונים בשיער הם הדבר הנכון עבורך.
 

גוונים

 
החוכמה בביצוע גוונים בשיער היא לעשות אותם בצורה שתיראה טבעית ועדינה – שתוסיף מעין פסי אור לשיער, שכמו נוצרו באופן טבעי, מחשיפה לשמש. כאמור, שינוי קטן לכאורה, אך בעל משמעות רבה למראה, ובעל מורכבות הדורשת מיומנות בביצוע. כדי ליהנות ממראה אחיד ואטרקטיבי מומלץ לעשות גוונים אחת לשלושה עד ארבעה חודשים ולהשתמש באמפולות מתאימות.
 

בליאז

 
הבליאז היא תת שיטה לצביעת שיער בשיטת גוונים. הבליאז התפתח בצרפת. במהלכו מבצעים מריחה מיוחדת של הצבע בשיער בצורה שאינה אחידה, טבעית, וכך התוצאה נראית שונה מאוד מהמראה הרגיל שלכם, אבל טבעית כי הגוונים החדשים משתלבים בצורה טובה יותר עם השיער. הבליאז הוא למעשה שילוב של גוונים מיוחדים לשיער שנראים כטבעיים לחלוטין מצד אחד ומצד שני הם מעניקים מראה מיוחד מאוד.
 
 
 

אומברה

 
אומברה היא סגנון אופנתי חדש שמשתייך למשפחת הבליאז. האומברה עצמה מתייחסת לשינוי צבע הדרגתי משורש השיער ועד הקצוות, כאשר בשורש השיער הצבע כהה יותר והוא מתבהר בהדרגתיות עד לקצוות. בקצוות הצבע יכול להיות עדיין כהה יחסית או בהיר לחלוטין בצבע צהוב. מה שמשפיע על החלטה הוא רצון האישה כאשר בדרך כלל צבע השיער המקורי משפיע על הבחירה.

אומברה בשיער יכולה להיות מאוד מוצלחת, אך הגוונים יכולים להיות מאוד מוזרים במידה ולא עושים אותם כמו שצריך. חשוב לבצע התאמה מדויקת מאוד לצבע השיער, לסגנון שלו ולאורך שלו ולא כל מעצב שיער יכול לספק אומברה מתאימה.
 
ארז ישראלי והצוות המקצועי שלו ידעו להתאים לך בדיוק מושלם את הגוון הנכון ומידת פיזורו שיאירו את הפנים שלך, מבלי לפגוע ביופי הטבעי והבלתי מתאמץ של השיער.
 
 
התקשרי כדי להתאים לך גוונים מושלמים, ותתכונני לגרוף מחמאות: 072-3257428