ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בליאז בשיער

 
 
 
בליאז בשיער הפך הלהיט הבא ולמרות שהיה עוד לפני שנים רבות היום הפך להיות עניין שגרתי וקבוע בשיערן של נשים רבות. הבליאז הם למעשה גוונים מיוחדים לשיער שנראים כטבעיים לחלוטין ומקנים מראה מיוחד מאוד שנדמה כאילו השמש יצרה אותו. 
 

הגוונים הטבעיים ביותר לשיער

 
לפעמים יש עיצובי שיער שאנו רואים כל יום אך בשמם אנו לא נכיר אותם, כאלו הם בליאז לשיער, אחד מהטרנדים הגדולים ביותר בשנים האחרונות ולמעשה אחד שאנו רואים כמעט כל יום אך לא נוכל לקשר את השם לבין הסגנון. הבליאז היא למעשה טכניקת צביעה שמקנה לשיער גוונים בהירים מיוחדים שנראה כאילו השמש יצרה אותם. הגוונים נעשים בצורה דייקנים מאוד וכך למעשה קשה מאוד לזהות שזוהי צביעה אמיתית, בהתאם לצבע השיער שבדרך כלל ככל שהוא בהיר, הגוונים נראים טבעיים יותר.
 
 

כל הדרכים מובילות לבליאז בשיער

 
• הרעיון העיקרי בבליאז הוא שככל שיש פחות גוונים זה נראה יותר אמין. בעבר, נשים היו צובעות את השיער בצורה הרבה יותר מאסיבית וכך למעשה היה קל מאוד להבחין מי 'צבועה' ומי לא. היום, בעזרת הבליאז, ניתן לקבל מראה צבוע שמצד אחד ייראה פנטסטי ומצד שני ייראה מאוד טבעי כך שלא יהיה ניתן לדעת האם זהו תוצר של השמש או של המספרה.
 
• המראה של בליאז בשיער מודרני מאוד. הוא לא משנה את הנראות בצורה דרסטית ולמעשה הוא משפר אותה מאוד בנקודה שעד היום לא היה ניתן לגעת בה או לצבוע אותה בלי לעשות שינוי דרמטי. השיער אצל נשים הוא קודש קודשים ולכן בליאז בשיער נותן את הנגיעה שכל אחת הייתה צריכה לעיצוב מושלם.
 

למי מתאימים גוונים אלו?

 
גווני בליאז יכולים להתאים לנשים רבות בעלות שיער חום בהיר וגם לבעלות שיער חום כהה, כאשר צבע הגוונים הרצוי מאוד מושפע מצבע השיער המקורי. גם נשים בעלות שיער שטני יכולות לקבל את הקווים הרצויים וחשוב לבחור במעצב שיער אמין ומנוסה ולא לבחור לפני שבוחנים את הלקוחות שכבר ביקרו אצלו. הבליאז אמנם עדין מאוד ולא מסובך אך כדי לצאת עם השיער המבוקש יש צורך בעבודה מאוד מקצועית.
 
 
 
בליאז בשיער
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il