ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בחירת תוספות שיער

 

אם החלטת להעשיר את עיצוב השיער שלך ולגוון אותו עם תוספות שיער איכותיות, עלייך למצוא מעצב שיער איכותי שיכול לבצע זאת עבורך.  כיצד בוחרים את המעצב שיודע לעבוד בצורה הנכונה ביותר עם תוספות שיער?


 

על תוספות שיער באופן כללי, והאיכות שניתן להשיג עם עיצוב שיער זה

 


כל מה שנוגע למראה השיער שלך ולעיצוב שלו צריך להיות מתוכנן ולהתבצע בצורה הטובה ביותר, ולשם כך נחוצים מעצבי שיער איכותיים. בנוסף, כדאי גם להכיר לעומק את נושא תוספות השיער –תוספות שאנחנו מוסיפים לשיער הטבעי בכדי להאריך אותו ולהעשיר את המראה שלו. תוספות שיער יכולות להיות קבועות או זמניות, ולהיות מחוברות בהלחמה לשיער או באמצעות סיכות פשוטות – הכל בהתאם למה שנחוץ לך. 

 

כיצד לבחור בצורה הנכונה ביותר מעצב שיער להוספת תוספות שיער?

 


· עבודה עם תוספות איכותיות – ישנן חברות שונות שמייצרות תוספות שיער, ועלייך לוודא שאת מקבלת שירות ממעצב שיער שעובד עם תוספות שיער ברמה הגבוהה ביותר. חברת היירדרימס היא דוגמה טובה לחברה שמוכרת כחברה שמשווקת תוספות שיער איכותיות ביותר, כאשר את מחליטה באילו תוספות תרצי להשתמש, כדאי גם לוודא שמדובר במעצב שיער שעובד עם תוספות אלה.

· התאמה לסגנון שלך – לא כלמעצב שיער שעובד עם תוספות שיער , לא בהכרח יודע להתאים את התוספות האלה בצורההטובה ביותר למה שמתאים לך ולסגנון שלך. מעצב השיער עצמו צריך להיות איכותי ולדעתכיצד לעבוד עם השיער שלך נכון מבחינת צבע וסגנון – בין אם את מתולתלת, בעלת שיערחלק או גולש, ובכל גוון באשר הוא.

 

מעצב השיער שלך הוא אחד הגורמים החשובים בטיפוח שלך – בחרי אותו בהתאם

 


אם את רוצה להוסיף לעצמך תוספות שיער,  עלייך להקפיד לבחורבמעצב שיער ברמה גבוהה, אשר עובד עם תוספות איכותיות ביותר, וכך ליהנות משיער מעוצב ומיוחד!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il