ברוכים הבאים לאתר של ארז ישראלי - עיצוב שיער
 
 
פדיקור ומניקור רפואיים
 
 
החלקות שיער ותוספות שיער
 
 
03-5748015   |   03-5748014
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אומברה בשיער

 
 
 
 

עולם עיצוב השיער העדכני

עולם עיצוב השיער הוא אחד המקומות שקל מאוד ללכת בהם לאיבוד בעיקר בגלל עולם המושגים שלא ברור לחלק גדול מהאוכלוסייה, ביניהם בעיקר גברים.
אומברה בשיער היא אחת מהשיטות המומלצות ביותר להיראות טבעי באופן מלאכותי לחלוטין ולמרות זאת מהישמע השם קשה מאוד להבין על מה מדובר וזה הזמן לגלות.
כל אחת הייתה רוצה לקבל את המראה הכי יפה שיש בין אם זה מדובר על פרטי לבוש, על איפור או על שיער.
תמיד הערך הזה עומד זה מול זה מול ערך אחר, זה שאומר לנו שאנו צריכים להיראות טבעיים בכל רגע.
 

יותר טבעי זה יותר אמיתי

נשים רבות מעוניינות בגוונים שונים לשיער, לפעמים כאלו שלא נראים טבעיים בשום צורה, אך הבעיה היא שהתגובות מהסביבה הרבה יותר מעודנות ולעתים מחמיאות כאשר הכול נראה יותר טבעי, משמע אמיתי. כאשר מישהי מצליחה לקבל מראה מיוחד ושובה כאשר זה נראה ממש 'שלה', בלי שהיא צבעה, אפשר להבין מדוע אומברה בשיער היא להיט גדול בימינו.

 

אומברה בשיער והחיים הרבה יותר יפים

  • אומברה היא סגנון אופנתי חדש שמשתייך למשפחת הבליאז. הבליאז בשיער היא שיטה לצביעת שיער שהתפתחה בצרפת ובה מבצעים מריחה מיוחדת של הצבע בשיער בצורה שאינה אחידה, טבעית, וכךהתוצאה נראית שונה מאוד והגוונים החדשים משתלבים בצורה טובה יותר עם השיער.

  • האומברה עצמה מתייחסת לשינוי צבע הדרתי משורש השיער ועד הקצוות כאשר בשורש השיער בצבע כהה יותר והוא מתבהר בהדרגתיות עד לקצוות. בקצוות הצבע יכול להיות עדיין כהה יחסית או בהיר לחלוטין בצבע צהוב. מה שמשפיע על החלטה הוא רצון האישה כאשר בדרך כלל צבע השיער המקורי משפיע על הבחירה.

 

עולה הצורך במעצב שיער מקצועי

אומברה בשיער יכולה להיות להיט אמיתי אך הגוונים יכולים להיות מאוד מוזרים במידה ולא עושים אותם נכווץ יש צורך לבצע התאמה מדויקת מאוד לצבע השיער, לסגנון שלו ולאורך שלו ולא כל מעצב שיער יכול לספק אומברה מתאימה. לא כל גוון יתאים לשיער מתולתל כמו שליער חלק ולא תמיד עומק הגוונים ייראה טבעי אצל כל מעצבולכן בחירתו חשובה מאוד. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שד' בן צבי 2, רמת חן, רמת גן
טל': 03-5748015, 03-5748014
דוא"ל: ei1@barak.net.il